Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости16.01.2018  Митрополит Іоасаф відвідав презентацію Різдвяного фотопроекту і фотоказки «Місто добрих Янголят» (+відео)

16 січня, з благословіння та за підтримки митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, у Кіровоградській обласній філармонії відбулася презентація Різдвяного фотопроекту і фотоказки «Місто добрих Янголят», за участю дітей та молоді з інвалідністю. Організаторами проекту виступили: Кіровоградська єпархія Українська Православна Церква, Кіровоградська обласна громадська організація батьків дітей з інвалідністю «Серце матері», Благодійний фонд «Нескорені» та фотохудожник Лана Ковирьова.
Головна мета полягала в тому, щоб показати світлі, чисті душі діток та молоді з інвалідністю, які прагнуть жити повноцінним життям, котрі, як усі інші, хочуть мати хороших друзів, безперешкодно навчатися, грати в ігри, відпочивати, відчувати себе потрібним, розвивати свої таланти. Також у фотоісторії ми можемо побачити, яке місце та роль займає ангел-охоронець у житті людини.
Під час презентації глядачів вітали учасники народного ансамблю бального танцю «Конвалія». Цікавими були виступи вихованців Кіровоградської музичної школи №1 імені Генріха Нейгауза. Своїм співом та музикою порадували вокальні ансамблі «Сріблясті дзвіночки», «Музичне сяйво», «Перлинка» та струнний квартет.
Головною перлиною фотопроекту і фотоказки «Місто добрих янголят» стала незламна духом дівчина, відома фотомодель на візку, переможниця Всеукраїнського конкурсу краси «Краса без обмежень 2016», фіналіст і володар титулу «Міс Індивідуальність» І-го світового конкурсу краси серед дівчат на інвалідних візках, засновник і директор благодійного фонду "Нескорені" Оксана Кононець, яка поділилася враженнями від участі у фотосесії та побажала усім учасникам фотопроекту подальших успіхів та здійснення усіх мрій.
Своїми враженнями про особливості проведення фотопроекту «Місто добрих Янголят» поділилися її автори: фотохудожник Лана Ковирьова,  керівник Відділу релігійної освіти і катехізації Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви протоієрей Іван Шемедюк, голова Кіровоградської обласної громадської організації батьків дітей з інвалідністю «Серце матері» Людмила Шукрута.
Керуючий Кіровоградською єпархією Української Православної Церкви митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф привітав усіх учасників з відкриттям особливого Різдвяного фотопроекту. Після вітального слова митрополит Іоасаф вручив грамоти і подяки усім хто працював над реалізацією фотопроекту і фотоказки «Місто добрих Янголят».
Також співорганізатор проекту голова  Кіровоградської обласної громадської організації батьків дітей з інвалідністю «Серце матері» Людмила Шукрута висловила подяку митрополиту Іоасафу за постійну та активну підтримку сімей, які виховують дітей та молодь з інвалідністю та вручила грамоту.
Під час презентації фотопроекту і фотоказки «Місто добрих Янголят» проходив збір коштів на чергову, планову операцію для Лісоволенка Дениса з багатодітної сім´ї. В кінці свята організатори передали кошти, близько 2000 грн для Дениса.
Після офіційної частини відкриття було пригощення чаєм та солодощами. Для дітей провели новорічні майстер-класи.