Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 
 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости05.01.2018  Зимовий табір для дітей та молоді з особливими потребами «Джерельце Надії»

В кінці грудня 2017 року з благословення митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа в обласній універсальній науковій бібліотеці Д. Чижевського відбувся другий зимовий табір для діток та молоді з особливими потребами «Джерельце Надії».
Табір зібрав 30 учасників. Розпочали табірну зміну з молитовного прохання до Бога і попросили у Господа сил та успішного проведення табору. Далі дітей розділили по загонах. Кожен загін мав придумати свою назву, девіз, речівку, пісню та емблему. Діти проявили особливу активність та наполегливість перед поставленими завданнями. Після обіду в Кіровоградській обласній дитячій бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка пройшла захоплююча квест-гра "Святкування Нового року у різних країнах світу". Дід Мороз та снігуронька разом з дітлахами табору побували у різних країнах світу і дізналися про місцеві традиції святкування Нового року. Головною прикрасою даного квесту стала участь студентів Донецького медичного університету. Зокрема, двоє студентів представляли країни Індію та Єгипет. Студенти порадували дітей гарними піснями, сучасним танцем Breakdance та незвичайним видом мистецтва бітбоксом. Перший день табору завершився новорічним майстер-класом.
24 грудня відбулося святкове відкриття зимового табору для діток та молоді з особливами потребами «Джерельце Надії». На початку заходу з благословення митрополита Іоасафа до присутніх звернувся секретар Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви протоієрей Роман Кондратюк, який привітав діток з початком життя табору та передав усім учасникам вітання Владики і його архіпастирське благословення. Потім з вітальними словами звернулися керівник табору «Джерельце Надії» протоієрей Іван Шемедюк, голова ГО "Серце матері" Людмила Шукрута та заступник директора ОУНБ ім. Д. Чижевського Єлизавета Літвінова.
Гостей своїми номерами вітали діти І-го загону «Кмітливі сніговики» та ІІ-го загону «Happysnowman» (щасливі сніговики). Ліричними піснями привітав гостей лікар-онколог, активний громадський діяч і бард Андрій Гардашніков. На завершення діти спільно з Андрієм виконали пісню «Алілуія». Офіційне відкриття табору завершилося феєрверком.
Усі учасники табору від митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа  отримали солодкі подарунки, які вручив секретар Кіровоградської єпархії протоієрей Роман Кондратюк.
Після відкриття табору на дітей чекало цікаве шоу мильних бульбашок від Art-studio «Animato». 2-й день завершували підготовкою до участі у Літургії. Окрема увага була звернена на підготовку на Таїнства Сповіді та Причастя. Після бесіди спільно помолились молитви перед Причастям.
З-го дня усі учасники табору  приймали участь у Божественній Літургії в Благовіщенському храмі та приступили до Таїнств Сповіді і Причастя.
Після богослужіння помолилися подячні молитви, підкріпили сили смачним обідом. Далі була захоплююча подорож до розважального дитячого центру Crazy Land.
Останній день табору розпочався в Кіровоградській обласній дитячій бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка де для дітей була проведена квест-гра «Снігова королева». Після обіду були проведені чергові новорічні майстер-класи.
Завершувався табір  традиційним святковим концертом. Дітей чекало захоплююче сніжне шоу від  Art-studio «Animato». Дітвора могла вдосталь натішитися незвичайним і так жаданим снігом. Після свята вихователі та діти отримали грамоти і солодкі подарунки.