Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости19.12.2017  Добрі справи священиків та віруючих Благовіщенського храму в день пам´яті свт. Миколая Чудотворця

19 грудня Православна Церква вшановує пам’ять святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця. В цей день в Благовіщенському храмі, як і в усіх храмах нашої єпархії,  була звершена святкова Божественна літургія, після якої  настоятель  від імені духовенства храму привітав диякона  Миколая  Чумаченко та  старосту  храму раба Божого Миколая, а з ними і усіх іменинників з Днем ангела. Подарунки від святого Миколая одержали діти - маленькі прихожани, а всі присутні отримали в благословення іконки святителя  Миколая, освячені на мощах цього великого  Чудотворця в м. Барі. Після водосвятного молебню  священики та активні прихожани за православною  християнською традицією цього дня, відвідали  хворих, нужденних,  привітали їх зі святом, поділилися радістю, гарним настроєм, побажали здоров´я  та  Божої допомоги, передали солодощі, фрукти, іконки святителя та духовну літературу. В міський лікарні №3 о. Іоанн Верескун звершив молебень, помолившись за здоров´я медичного персоналу та швидке одужання хворих. Дітям  з особливими потребами, які знаходяться на лікуванні в реабілітаційному центрі, передали фрукти від прихожан храму. Ієрей Олексій Ігнатьєв з хористами відвідали СІЗО і колонію №6. Також були роздані  натільні хрестики та іконочки і  подарунки у вигляді цукерок і батонів. А в тюремному храмі колонії № 6 був відслужений короткий святковий молебеь. У міському госпіталі ветеранів Великої Вітчизняної війни священик Іоанн Верескун розповів про святителя Миколая, його життя та допомогу людям, помолився за здоров´я та одужання хворих, вручив  15 кг фруктів. В психоневрологічному інтернаті з геріатричним відділенням був відслужений молебень за здоров´я  всіх, хто там знаходиться, в знак благословення  присутніх окроплено святою водою. А прихожани Благовіщенського храму також відвідали цей інтернат та привезли продуктові  подарунки хворим та немічним. Протоієрей Євгеній Назаренко після акафістного співу святителю Миколаю разом з працівниками храму відвідав обласний та міський військові комісаріати, де відслужив короткі святкові молебні, розповівши історію шанування святителя Миколая на Київській Русі та Запорізькій Україні, пригадавши, що одне з головних укріплень нашої фортеці святої Єлисавети (равелін) носить ім´я святителя Миколая. Він поздоровив усіх військових зі святом, благословляв усіх освяченими на мощах іконками святителя.  А потім протоієрей Євгеній разом з дияконом Миколаєм відслужили святковий водосвятний молебень в лікарняному храмі святителя Луки шахтарської лікарні, освятивши усі палати та хворих стаціонарного відділення святою водою та благословивши кожного іконкою святителя.