Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости12.12.2017  Свято-Успенському храму 3 роки(+ ВІДЕО)

Листопад  - грудень 2017 року для прихожан Свято-Успенського храму є  знаковими місяцями святкування невеличкого ювілею. Три роки тому , а саме 16 листопада, керуючим справами УПЦ, ректором Київської духовної академії і семінарії митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм було звершене освячення храму в честь Успіння Пресвятої Богородиці. За три роки свого існування, під мудрим керівництвом настоятеля Високопреосвященнішого Митроплита Іоасафа,  храм  став справжньою духовною перлиною та цілющим оазисом району Новомиколаїки, де віруючі втамовують свою духовну спрагу, спілкуючись та єднаючись зі своїм Творцем і Спасителем.
З нагоди святкування при  нашому храмі була відслужена Божественна Літургія та організований дитячий концерт і виставка дитячих творчих малюнків, яка буде експонуватися у храмі до січня 2018р.
Участь у концерті взяли вихованці 3 груп недільної школи. Старша група «Академісти» інсценізували сценку «Михайлів день» у якій показано, що  новозавітна праведність – двостороння, не тільки зовнішня – життя по заповідям Божим , але і внутрішня – чистота серця. Театралізоване дійство під назвою «Доброта врятує світ» поставила група «Промені добра». Головний задум «промінчиків» донести глядачам істину, що християни повинні бути проявом світла і любові у житті оточуючих їх людей. Наймолодша група «Православні фіксики»  порадували глядачів двома виставами «Неудачный день» і «Червоне зернятко». Останнє представлення всім присутнім ще раз нагадало, що людська совість - це голос Самого Бога у житті людини.
 Виставка дитячих творчих малюнків проходила в два етапи. Перший етап – безпосередньо виставка творчих робіт у Свято-Успенському храмі. Другий етап – у приміщенні недільної школи юні художники перед віруючим людом розповіли про свої бажання та ідеї, які вони втілили у своїх роботах. Неймовірно цікаво було поринути у світ «дитячого богослов’я» та почути як уява малечі бачить духовний світ.
На завершення святкування були нагороджені прихожани, які несуть послух викладачів у нашому духовно-просвітницькому центрі, а всіх  присутніх пригостили чаєм з смаколиками.
Відео святкування знаходиться за даним посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=MrJv2F8nGQE&feature=youtu.be