Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости19.11.2017  Митрополит Іоасаф звершив освячення новозбудованого храму в с. Велика Виска

19 листопада, в Неділю 24-ту по П’ятидесятниці Високопреосвященніший Іоасаф, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив освячення новозбудованого Спасо-Преображенського храму с. Велика Виска. Після освячення, у співслужінні духовенства Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці, священнослужителів Маловисківського благочиння та гостей в священному сані, Правлячий архієрей очолив у величному храмі першу Божественну літургію.
Довгоочікувана подія зібрала величезну кількість людей. Взяти участь в чині освячення та помолитися за архієрейською літургією прийшли не тільки жителі Великої Виски, а й православні віруючі з навколишніх сіл та навіть обласного центру. Адже зведення нової церкви на місці, де раніше знаходився сільський храм, але був зруйнований 70 років тому атеїстичною владою, стало не тільки відродженням історичної справедливості, а й торжеством Православної віри, відновленням пам’яті про батьків і дідів, які були також православними віруючими та свято берегли свою прабатьківську традицію.
Особливою окрасою богослужіння став спів Вівтарного хору Кафедрального собору Різдва Божої Матері.
Після закінчення літургії митрополит Іоасаф виголосив проповідь, в якій підкреслив важливість зв’язку поколінь в передачі та збереженні Православної віри, тому що саме вона є державотворчою та культуротворчою релігією нашого народу. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Владика Іоасаф удостоїв високих церковних нагород головних меценатів будівництва храму. Так орденом преподобного Нестора Літописця першого ступеню були нагороджені Флоря Андрій Володимирович та Волошиновський Володимир Михайлович, орденом святої рівноапостольної княгині Ольги – Каламурза Олена Олександрівна. Також митрополит Іоасаф удостоїв єпархіальних нагород і інших благодійників та всіх тих, хто вніс свій труд та посильний вклад в будівництво нового храму: Каламурза Андрій Віленович та Горевич Анатолій Васильович були нагороджені медалями святої праведної Єлизавети першого та другого ступеню відповідно, а всі інші – благословенними Архієрейськими грамотами.
На згадку про таку важливу подію в житті села Велика Виска Владика Іоасаф вручив кожному іконки святителя Іоасафа Білгородського.
Слід також зауважити, що це вже другий храм в Маловисківському районі, який Владика освятив за останні півтора місяці. 15 жовтня було освячено новозведений Свято-Покровський храм в м. Мала Виска.