Анонсы


 


 

 


 

 Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

 


 


Ієромонах Зосима (Город)
Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Протд. Роман Мельник

Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

Послання Високопреосвященнішого Іоасафа архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського духовенству, чернецтву та всім вірним Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви з приводу проведення Всеправославного Собору та зустрічі Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Папою Римським Франциском

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

ПОСЛАННЯ Високопреосвященішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського віруючим Кіровоградської єпархії в зв'язку з обранням Предстоятеля УПЦАрхив новостей

Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости14.11.2017  Митрополит Іоасаф звершив заупокійне богослужіння за спочилими архіпастирями і пастирями Єлисаветградщини (+відео)

14 листопада 2017р., в день пам´яті святих безсрібників і чудотворців Косми і Даміана, Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив заупокійну Божественну літургію в Спасо-Преображенському Кафедральному соборі за спочилими архіпастирями і пастирями Єлисаветградщини.
У цей день православні віруючі нашого обласного центру, всієї Кіровоградської області та сусідніх областей згадують також день кончини глибоко шанованого духовного наставника ієрея Миколая Трубіна, який здійснював своє пастирське служіння в Кіровоградській єпархії. Про його благочестиве та богоугодне життя слава розійшлась далеко за межі нашого регіону та навіть держави. І щорічно у цей день віряни з різних куточків України звершують паломництво, щоб вшанувати світлу пам´ять і єдиними устами помолитись за упокій душі дорогого серцю батюшки та попросити його молитовного заступництва. Цьогоріч виповнюється 20 років з дня його відходу у вічність, і ця подія зібрала велику кількість віруючих.
З благословення митрополита Іоасафа день блаженної кончини ієрея Миколая став для всіх православних християн нашого міста та області тим духовним актом, коли відбувається заупокійне богослужіння за всіма спочилими архіпастирями і пастирями, які служили в нашому краї.
І в цей день Керуючий Кіровоградською єпархією очолив богослужіння Літургії, а по її закінченні - панахиду, на яких були піднесені молитви про покійних духовних наставників.
За богослужінням Правлячий архієрей рукоположив у сан пресвітера випускника Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, студента 2-го курсу Київської духовної семінарії заочного відділу диякона Максима Царенка.
Після завершення богослужіння митрополит Іоасаф закликав усіх свято шанувати та в своїх молитвах згадувати справжніх пастирів Церкви Христової, дотримуючись заповіді святого апостола Павла: "Пам´ятайте наставників ваших, які проповідували вам слово Боже, і, споглядаючи на кінець їхнього життя, наслідуйте їхню віру" (Євр. 13, 7). Движимі саме таким священним почуттям, паломники прибули в цей день на богослужіння в пам´ять шанованого батюшки, а потім і на його могилку, після чого з великим духовним піднесенням і радістю поверталися додому.
Також у цей день по благословенню митрополита Іоасафа на території Спасо-Преображенського Кафедрального собору по завершенні богослужінь відбулась поминальна трапеза, у якій взяли участь більше 500 чоловік, до якої були запрошені прихожани і паломники та всі, хто у цей день прийшов помолитися на богослужіння.
Хотілося б відмітити, що це вже сьома така велелюдна благодійна трапеза за останні три місяці, організована з благословення та стараннями Його Високопреосвященства Високопреосвященнішого митрополита Іоасафа для прихожан наших храмів, паломників, нужденних та всіх гостей, які з молитвами відвідують святкові богослужіння у нашому славному місті.