Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 
 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Чудесна історія одного воїна ЗСУ - прихожанина Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости14.11.2017  Митрополит Іоасаф звершив заупокійне богослужіння за спочилими архіпастирями і пастирями Єлисаветградщини (+відео)

14 листопада 2017р., в день пам´яті святих безсрібників і чудотворців Косми і Даміана, Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив заупокійну Божественну літургію в Спасо-Преображенському Кафедральному соборі за спочилими архіпастирями і пастирями Єлисаветградщини.
У цей день православні віруючі нашого обласного центру, всієї Кіровоградської області та сусідніх областей згадують також день кончини глибоко шанованого духовного наставника ієрея Миколая Трубіна, який здійснював своє пастирське служіння в Кіровоградській єпархії. Про його благочестиве та богоугодне життя слава розійшлась далеко за межі нашого регіону та навіть держави. І щорічно у цей день віряни з різних куточків України звершують паломництво, щоб вшанувати світлу пам´ять і єдиними устами помолитись за упокій душі дорогого серцю батюшки та попросити його молитовного заступництва. Цьогоріч виповнюється 20 років з дня його відходу у вічність, і ця подія зібрала велику кількість віруючих.
З благословення митрополита Іоасафа день блаженної кончини ієрея Миколая став для всіх православних християн нашого міста та області тим духовним актом, коли відбувається заупокійне богослужіння за всіма спочилими архіпастирями і пастирями, які служили в нашому краї.
І в цей день Керуючий Кіровоградською єпархією очолив богослужіння Літургії, а по її закінченні - панахиду, на яких були піднесені молитви про покійних духовних наставників.
За богослужінням Правлячий архієрей рукоположив у сан пресвітера випускника Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, студента 2-го курсу Київської духовної семінарії заочного відділу диякона Максима Царенка.
Після завершення богослужіння митрополит Іоасаф закликав усіх свято шанувати та в своїх молитвах згадувати справжніх пастирів Церкви Христової, дотримуючись заповіді святого апостола Павла: "Пам´ятайте наставників ваших, які проповідували вам слово Боже, і, споглядаючи на кінець їхнього життя, наслідуйте їхню віру" (Євр. 13, 7). Движимі саме таким священним почуттям, паломники прибули в цей день на богослужіння в пам´ять шанованого батюшки, а потім і на його могилку, після чого з великим духовним піднесенням і радістю поверталися додому.
Також у цей день по благословенню митрополита Іоасафа на території Спасо-Преображенського Кафедрального собору по завершенні богослужінь відбулась поминальна трапеза, у якій взяли участь більше 500 чоловік, до якої були запрошені прихожани і паломники та всі, хто у цей день прийшов помолитися на богослужіння.
Хотілося б відмітити, що це вже сьома така велелюдна благодійна трапеза за останні три місяці, організована з благословення та стараннями Його Високопреосвященства Високопреосвященнішого митрополита Іоасафа для прихожан наших храмів, паломників, нужденних та всіх гостей, які з молитвами відвідують святкові богослужіння у нашому славному місті.