Актуально


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск третій від 17 червня 2018 року

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск шостий від 17.06.18.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

 Православний сімейно-юнацький табір "ВЕРШИНА" 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Картинки по запросу воскресение

Свящ. Максим Бойчура

Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости14.11.2017  Митрополит Іоасаф звершив заупокійне богослужіння за спочилими архіпастирями і пастирями Єлисаветградщини (+відео)

14 листопада 2017р., в день пам´яті святих безсрібників і чудотворців Косми і Даміана, Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив заупокійну Божественну літургію в Спасо-Преображенському Кафедральному соборі за спочилими архіпастирями і пастирями Єлисаветградщини.
У цей день православні віруючі нашого обласного центру, всієї Кіровоградської області та сусідніх областей згадують також день кончини глибоко шанованого духовного наставника ієрея Миколая Трубіна, який здійснював своє пастирське служіння в Кіровоградській єпархії. Про його благочестиве та богоугодне життя слава розійшлась далеко за межі нашого регіону та навіть держави. І щорічно у цей день віряни з різних куточків України звершують паломництво, щоб вшанувати світлу пам´ять і єдиними устами помолитись за упокій душі дорогого серцю батюшки та попросити його молитовного заступництва. Цьогоріч виповнюється 20 років з дня його відходу у вічність, і ця подія зібрала велику кількість віруючих.
З благословення митрополита Іоасафа день блаженної кончини ієрея Миколая став для всіх православних християн нашого міста та області тим духовним актом, коли відбувається заупокійне богослужіння за всіма спочилими архіпастирями і пастирями, які служили в нашому краї.
І в цей день Керуючий Кіровоградською єпархією очолив богослужіння Літургії, а по її закінченні - панахиду, на яких були піднесені молитви про покійних духовних наставників.
За богослужінням Правлячий архієрей рукоположив у сан пресвітера випускника Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, студента 2-го курсу Київської духовної семінарії заочного відділу диякона Максима Царенка.
Після завершення богослужіння митрополит Іоасаф закликав усіх свято шанувати та в своїх молитвах згадувати справжніх пастирів Церкви Христової, дотримуючись заповіді святого апостола Павла: "Пам´ятайте наставників ваших, які проповідували вам слово Боже, і, споглядаючи на кінець їхнього життя, наслідуйте їхню віру" (Євр. 13, 7). Движимі саме таким священним почуттям, паломники прибули в цей день на богослужіння в пам´ять шанованого батюшки, а потім і на його могилку, після чого з великим духовним піднесенням і радістю поверталися додому.
Також у цей день по благословенню митрополита Іоасафа на території Спасо-Преображенського Кафедрального собору по завершенні богослужінь відбулась поминальна трапеза, у якій взяли участь більше 500 чоловік, до якої були запрошені прихожани і паломники та всі, хто у цей день прийшов помолитися на богослужіння.
Хотілося б відмітити, що це вже сьома така велелюдна благодійна трапеза за останні три місяці, організована з благословення та стараннями Його Високопреосвященства Високопреосвященнішого митрополита Іоасафа для прихожан наших храмів, паломників, нужденних та всіх гостей, які з молитвами відвідують святкові богослужіння у нашому славному місті.