Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 


Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости10.11.2017  Подякували Творцеві за врожай

Доброю традицією напередодні Дня працівників сільського господарства, у Свято-Миколаївському храмі с Хащувате,  стало звершення  подячного молебню до Господа, за Його милість та зібрані щедрі врожаї, за послані дари землі. Цьогоріч 10 листопада  до  Свято–Миколаївського храму завітали директор ПСП « Нива» Сергій Миколайович Савчук та керівник ПП « Гуць» Олександр Петрович Гуць. На богослужінні були присутні мешканці села, більшість із яких є працівниками цих господарств та ветеранами праці. Спільна молитва об´єднала усіх, хто працює на полях. «На цій землі не так багато речей, які можуть торкнутися Божого серця, не так багато справ, якими ми можемо догодити Господу. Але є те, що дійсно дорогоцінне в очах у Бога, і те, що ми можемо Йому принести.  Апостол Павло говорить: «Завжди радійте, непрестанно моліться, за все дякуйте!..»(1Фес. 5, 16-18). Вдячність – є фундаментом, на якому Творець будує мир. Вдячність або ж її відсутність є причиною того, що віра одних крепне, а інших слабне. Важка, але благородна праця виховувала у серцях людей християнські чесноти: терпіння, надію, смирення… Саме на полях, у ланках, звучали перші ліричні українські пісні про кохання, важку повоєнну жіночу долю, котрі стали за роки десятиліть уже національним елементом, що само ідентифікувало наш народ. Саме працюючи на полі вчишся взаємовідносинам  та повазі до тяжкої праці, і пізнаєш цінність життя. Хай не болять руки у кожного, хто трудиться на землі, чи це працівники великих господарств, чи прості господарі, які мають клаптик землі біля хати…» - сказав настоятель храму протоієрей Олександр Бадіон.
Після завершення молебню, окроплений Святою водою коровай, Сергій Савчук розрізав та почастував ним  усіх присутніх.  "Святкуючи таку подію та споглядаючи всі подаровані нам блага та щедроти, — відзначив директор ПСП “Нива” С.М. Савчук — ми розуміємо, що не лише в цей день повинні дякувати Творцеві, але із вдячними серцями дякувати Того, хто дає все вдосталь". Сергій Миколайович привітав усіх працівників господарства, ветеранів праці з наступаючим професійним святом і подякував за спільну молитву.