Анонсы


 Телепередача

"Глас православный"   

 

Выпуск от 19 ноября 2017 года

 

Тема выпуска: Собор архангела Михаила.
Гость программы: клирик Кафедрального собора Рождества Божией Матери, прот. Андрей Боярчук.
 

Передача выходит
на Кировоградском областном телеканале
раз в неделю – по воскресным дням в 20:15
 
 
 

  

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста КіровоградаЦентр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31
Телефон працює з 9:00 до 19:00

 
Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 


Протд. Іоанн Ганчин
 Прот. Андрій Бобрик
Осторожно: хеллоуин!
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Протд. Роман Мельник

Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

Послання Високопреосвященнішого Іоасафа архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського духовенству, чернецтву та всім вірним Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви з приводу проведення Всеправославного Собору та зустрічі Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Папою Римським Франциском

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

ПОСЛАННЯ Високопреосвященішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського віруючим Кіровоградської єпархії в зв'язку з обранням Предстоятеля УПЦАрхив новостей

Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости10.11.2017  Подякували Творцеві за врожай

Доброю традицією напередодні Дня працівників сільського господарства, у Свято-Миколаївському храмі с Хащувате,  стало звершення  подячного молебню до Господа, за Його милість та зібрані щедрі врожаї, за послані дари землі. Цьогоріч 10 листопада  до  Свято–Миколаївського храму завітали директор ПСП « Нива» Сергій Миколайович Савчук та керівник ПП « Гуць» Олександр Петрович Гуць. На богослужінні були присутні мешканці села, більшість із яких є працівниками цих господарств та ветеранами праці. Спільна молитва об´єднала усіх, хто працює на полях. «На цій землі не так багато речей, які можуть торкнутися Божого серця, не так багато справ, якими ми можемо догодити Господу. Але є те, що дійсно дорогоцінне в очах у Бога, і те, що ми можемо Йому принести.  Апостол Павло говорить: «Завжди радійте, непрестанно моліться, за все дякуйте!..»(1Фес. 5, 16-18). Вдячність – є фундаментом, на якому Творець будує мир. Вдячність або ж її відсутність є причиною того, що віра одних крепне, а інших слабне. Важка, але благородна праця виховувала у серцях людей християнські чесноти: терпіння, надію, смирення… Саме на полях, у ланках, звучали перші ліричні українські пісні про кохання, важку повоєнну жіночу долю, котрі стали за роки десятиліть уже національним елементом, що само ідентифікувало наш народ. Саме працюючи на полі вчишся взаємовідносинам  та повазі до тяжкої праці, і пізнаєш цінність життя. Хай не болять руки у кожного, хто трудиться на землі, чи це працівники великих господарств, чи прості господарі, які мають клаптик землі біля хати…» - сказав настоятель храму протоієрей Олександр Бадіон.
Після завершення молебню, окроплений Святою водою коровай, Сергій Савчук розрізав та почастував ним  усіх присутніх.  "Святкуючи таку подію та споглядаючи всі подаровані нам блага та щедроти, — відзначив директор ПСП “Нива” С.М. Савчук — ми розуміємо, що не лише в цей день повинні дякувати Творцеві, але із вдячними серцями дякувати Того, хто дає все вдосталь". Сергій Миколайович привітав усіх працівників господарства, ветеранів праці з наступаючим професійним святом і подякував за спільну молитву.