Актуально


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск третій від 17 червня 2018 року

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск шостий від 17.06.18.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

 Православний сімейно-юнацький табір "ВЕРШИНА" 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Картинки по запросу воскресение

Свящ. Максим Бойчура

Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости08.11.2017  Митрополит Іоасаф з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровський храм с. Бандурово (+відео)

8 листопада 2017 р. у день пам´яті св. великомученика Димитрія Солунського Високопреосвященнійший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив архіпастирський візит у Свято-Покровський храм с. Бандурове Гайворонського району. Владика Іоасаф зустрівся з віруючими приходу, які у цей день зібрались вознести молитви зі своїм архіпастирем, і очолив Божественну літургію у храмі.
За богослужінням співав хор духовенства Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці.
В кінці Літургії Владика Іоасаф звернувся до присутніх з архіпастирським словом, у якому розповів про життєвий подвиг святого великомученика, пам´ять якого Церква відзначає в цей день.
Колись у селі Бандурово було два храми: Свято-Покровська церква та храм на честь св. великомученика Димитрія Солунського. У важкі богоборчі часи обидва храми були знищені, але пам´ять про святкування Престольних празників цих храмів віруючі люди свято берегли, бережуть та щорічно відзначають. І в один з таких святкових для жителів Бандурового днів Керуючий Кіровоградською єпархією митрополит Іоасаф розділив святкову радість з віруючими. В кінці своєї проповіді з благословення Його Блаженства Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського і всієї України Владика Іоасаф за заслуги перед Українською Православною Церквою, за стійкість у вірі та благодійництво, в честь ювілею удостоїв одного з головних ініціаторів та ктиторів будівництва нового храму в селі Анатолія Яковича Опаленко Ордену УПЦ святого преподобного Іова Почаївського.


Історична довідка:
Не так давно трудами головних ініціаторів та меценатів будівництва Володимира Миколайовича Колесніченко і Анатолія Яковича Опаленко, а також небайдужої громади віруючих людей новий Свято-Покровський храм був велично возведений у поселенні.
16 квітня 2012 року в понеділок Світлої седмиці Преосвященніший Іоасаф, єпископ Кіровоградський і Новомиргородський відвідав Гайворонське благочиння. В ході свого візиту Правлячий архієрей відвідав с. Бандурове, де освятив каплицю і Хрест на місці будівництва нового храму на честь Покрова Пресвятої Богородиці. Незабаром після цього було розпочато будівництво храму.
24 червня 2013 року, в день Святого Духа, Високопреосвященніший архієпископ Іоасаф ознайомився з ходом будівельних робіт на місці спорудження нового храму.
28 вересня 2013 року Правлячий архієрей знову відвідав будівництво.
21 квітня 2014 року відбувся черговий візит архієпископа Іоасафа в с. Бандурове. На цей раз Владика перевірив "голос" храму, бо незадовго до цього в дзвіниці церкви розмістили дзвони.
2 травня 2015 року відбулося урочисте освячення храму. Керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, у співслужінні архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, звершив чин освячення новозбудованого Свято-Покровського храму.