Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости05.11.2017  Високопреосвященніший митрополит Іоасаф звершив чин освячення оновленого храму Різдва Христового м. Олександрії (+відео)

5 листопада 2017 р., в Неділю 22-гу по П´ятидесятниці та день пам´яті св. ап. Якова, брата Господнього, Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський відвідав православну громаду на честь Різдва Христового м. Олександрії, де звершив чин освячення оновленого храму. Після урочистого освячення Владика Іоасаф звершив Божественну літургію.
Також у цей день митрополит Іоасаф звершив священицьку хіротонію над кліриком храму випускником Волинської духовної семінарії дияконом Андрієм Савельєвим. За богослужінням співав хор духовенства Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці.
Після Євангелія голова Інформаційно-просвітницького відділу  Кіровоградської єпархії протд. Іоанн Ганчин виголосив проповідь на тему євангельського читання.
В кінці богослужіння Владика Іоасаф звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом. Він  привітав віруючих з Воскресним днем, розповів про важливість зрощення справжніх християнських моральних цінностей та чеснот, а також побажав, щоб в оновленому храмі завжди цвіло духовне життя, звершувалися спасіння віруючих та славилось Боже Ім´я.
З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія митрополит Іоасаф вручив високі церковні нагороди. Головний ктитор храмового комплексу Поляцький Анатолій Васильович за заслуги перед Українською Православною Церквою був удостоєний Ордена УПЦ преп. Нестора Літописця,  Логвінов Олександр Анатолійович - медалі Кіровоградської єпархії на честь св. прав. Єласавети, матері Іоанна Хрестителя. Губль Анатолій Петрович, Непийвода Павло Миколайович та Войталюк Михайло Іванович отримали Архієрейські грамоти.
Після завершення святкувань у храмі та привітань Керуючий Кіровоградською єпархією освятив приміщення духовно-просвітницького центру.

Нагадаємо, що рішенням Священного Синоду УПЦ від 26 липня 2017 року (Журнал № 24) цей храмовий комплекс отримав статус ставропігії з безпосереднім підпорядкуванням Блаженнішому Онуфрію Митрополиту Київському і всієї України. З благословення Предстоятеля УПЦ митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф піклується про духовне життя громади храму і сприяє розвитку православної місіонерської та соціальної діяльності приходу.