Актуально


 Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

 

Ієромонах Афанасій (Зубко)

Піст як допоміжний засіб в наближенні до Бога

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Протд. Роман Мельник

Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости05.11.2017  Високопреосвященніший митрополит Іоасаф звершив чин освячення оновленого храму Різдва Христового м. Олександрії (+відео)

5 листопада 2017 р., в Неділю 22-гу по П´ятидесятниці та день пам´яті св. ап. Якова, брата Господнього, Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський відвідав православну громаду на честь Різдва Христового м. Олександрії, де звершив чин освячення оновленого храму. Після урочистого освячення Владика Іоасаф звершив Божественну літургію.
Також у цей день митрополит Іоасаф звершив священицьку хіротонію над кліриком храму випускником Волинської духовної семінарії дияконом Андрієм Савельєвим. За богослужінням співав хор духовенства Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці.
Після Євангелія голова Інформаційно-просвітницького відділу  Кіровоградської єпархії протд. Іоанн Ганчин виголосив проповідь на тему євангельського читання.
В кінці богослужіння Владика Іоасаф звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом. Він  привітав віруючих з Воскресним днем, розповів про важливість зрощення справжніх християнських моральних цінностей та чеснот, а також побажав, щоб в оновленому храмі завжди цвіло духовне життя, звершувалися спасіння віруючих та славилось Боже Ім´я.
З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія митрополит Іоасаф вручив високі церковні нагороди. Головний ктитор храмового комплексу Поляцький Анатолій Васильович за заслуги перед Українською Православною Церквою був удостоєний Ордена УПЦ преп. Нестора Літописця,  Логвінов Олександр Анатолійович - медалі Кіровоградської єпархії на честь св. прав. Єласавети, матері Іоанна Хрестителя. Губль Анатолій Петрович, Непийвода Павло Миколайович та Войталюк Михайло Іванович отримали Архієрейські грамоти.
Після завершення святкувань у храмі та привітань Керуючий Кіровоградською єпархією освятив приміщення духовно-просвітницького центру.

Нагадаємо, що рішенням Священного Синоду УПЦ від 26 липня 2017 року (Журнал № 24) цей храмовий комплекс отримав статус ставропігії з безпосереднім підпорядкуванням Блаженнішому Онуфрію Митрополиту Київському і всієї України. З благословення Предстоятеля УПЦ митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф піклується про духовне життя громади храму і сприяє розвитку православної місіонерської та соціальної діяльності приходу.