Актуально


 Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

 

Ієромонах Афанасій (Зубко)

Піст як допоміжний засіб в наближенні до Бога

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Протд. Роман Мельник

Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости04.11.2017  Високопреосвященніший митрополит Іоасаф очолив богослужіння Престольного свята храму Казанської ікони Божої Матері с. Оситняжка (+відео)

4 листопада 2017 р., в день святкування іконі Божої Матері "Казанська", Високопреосвященніший Іоасаф, митрополит  Кіровоградський і Новомиргородський, з архіпастирським візитом відвідав Новомиргородське благочиння. В с. Оситняжка Правлячий архієрей очолив богослужіння Престольного свята храму Казанської ікони Божої Матері. Владика Іоасаф у співслужінні духовенства Новомиргородського благочиння та священнослужителів Кафедрального собору Різдва Божої Матері звершив Божественну літургію. У цей день багато віруючих зібралися в храмі, щоб разом зі своїм архіпастирем вознести молитви до Пресвятої Богородиці та прославити Бога. За богослужінням співав хор духовенства Кафедрального собору та була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.
У цей день Правлячий архієрей звершив дияконську хіротонію над випускником історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Олегом Редько.
В кінці Літургії митрополит Іоасаф звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом. Він розповів про велике молитовне заступництво Божої Матері за всіх людей, котрі  з вірою звертаються до Неї в своїх молитвах. Керуючий Кіровоградською єпархією настоятеля і прихожан храму щиро привітав з Престольним святом та побажав милості Божої, дружньої єдності, духовної радості та покровительства Богородиці. Також Владика за труди на славу Святої Церкви удостоїв церковних нагород головного мецената храму Горового Віктора Володимировича та Ігнат´єва Володимира Віталійовича, який також приклав багато зусиль у благоустрій храму. На завершення по традиції Престольних празників всі були запрошені до святкової трапези.