Актуально


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск шостий від 8 липня 2018 року

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 9-й від 08.07.18.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

 Православний сімейно-юнацький табір "ВЕРШИНА" 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Картинки по запросу воскресение

Свящ. Максим Бойчура

Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости10.09.2017  Митрополит Іоасаф з архіпастирським візитом відвідав с. Хащувате Гайворонського благочиння

10 вересня 2017 р., в Неділю 14-ту по П´ятидесятниці, в день пам´яті собору преподобних отців Києво-Печерських в дальніх печерах, Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив архіпастирський візит у Гайворонське благочиння. У Свято-Миколаївському храмі с. Хащувате Владика очолив Божественну літургію у співслужінні духовенства Гайворонського благочиння та священнослужителів Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці.
Розділити святкову радість на богослужінні зі своїм архіпастирем зібралось багато віруючих людей. Маленькі прихожани, які найперше зустріли дорогого гостя перед храмом, від усіх прихожан та гостей свята висловили Владиці щиру вдячність за приїзд. Після привітань розпочалася святкова Божественна літургія.
За богослужінням співав хор духовенства Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці.
В кінці Літургії Владика Іоасаф звернувся до віруючих з архіпастирським словом, у якому привітав усіх з Воскресним днем та особливим днем в церковному календарі – днем пам´яті преподобних отців Києво-Печерських та днем пам´яті преп. Іова Почаївського. Правлячий архієрей розповів, яке значення для нас мають шановані у цей день святі молитвеники нашої землі та подякував всім за спільні молитви. По благословенню Його Блаженства Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського і всієї України керуючий Кіровоградською єпархією митрополит Іоасаф за заслуги перед Українською Православною Церквою нагородив Савчука Сергія Миколайовича, постійного благодійника Свято-Миколаївського храму с. Хащувате, Орденом УПЦ Преподобного Нестора Літописця, а також вручив Архієрейські грамоти найактивнішим прихожанам храму. В свою чергу Сергій Миколайович висловив щиру вдячність Владиці за увагу до духовності Гайворонського краю.
На завершення в знак благословення та на молитовну згадку митрополит Іоасаф роздав усім присутнім іконки Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця».
По установленій традиції Правлячий архієрей цього дня також відвідав будівництво храму св. великомученика Димитрія Солунського в м. Благовіщенське, де зустрівся з настоятелем храму, ознайомився з ходом будівельних робіт і преподав благословення на продовження трудів.