Актуально


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск четвертий від 24 червня 2018 року

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск сьомий від 24.06.18.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

 Православний сімейно-юнацький табір "ВЕРШИНА" 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Картинки по запросу воскресение

Свящ. Максим Бойчура

Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости06.09.2017  Вже третій рік поспіль Кіровоградська єпархія організовує літній табір для дітей з особливими потребами «Джерельце Надії»

Кожна дитина мріє про літній, гарний, позитивний відпочинок. Велика кількість дітей влітку відправляється у прекрасні табори. Проте, є частина і таких діток, котрі через певні обмежені можливості та й ряд інших причин не можуть з усіма поринути у світ веселих, табірних пригод. Тому для діток з особливими потребами вже третій рік поспіль з благословення митрополита Іоасафа у нашому місті організовується літній табір. Організаторами даного благодійного проекту виступили: Кіровоградська єпархія Української Православної Церкви, Кіровоградська обласна громадська організація батьків дітей з особливими потребами «Серце матері», а також ряд благодійників. Цьогоріч табір зібрав 40 учасників. Зокрема, усі таборяни були поділені на 3 групи: 2 дитячі і 1 молодіжну.
Перший день був дуже насиченим і креативним. Була цікава і захоплююча екскурсія до м. Черкас. На дітвору чекали мегапозитивні ігри від педагога-організатора Редька Олега та вихователя Броновицького Андрія. Чудовою була зустріч таборян з тваринним світом Черкаського зоопарку, який виявився не тільки захоплюючим і різноманітним, а й доступним для людей з особливими потребами. Тепла зустріч і смачний обід у МакДональдзі зробили нашу подорож ще більш приємнішою. Та найбільш яскравішим моментом поїздки став відпочинок на березі р. Дніпра.
Другий день розпочався з молитви до Господа, в котрій ми просили благословення на проведення табору. Далі була підготовка загонів до концерту: знайомство, вивчення назви, девізу, речівки, пісні. Для дітей були проведені майстер-класи. Дефорж Людмила створювала з дітьми подарункові вази. Викладачі міського ДЮТСУ оформляли фіто-сувеніри. Новікова Ірина - оригінальні вироби за допомогою  спін-арту. Цього дня діти також ознайомилися з такими професіями: «Поліцейський» та «Хімік-технолог». Діти були в захваті від роботи Національної поліції нашого міста, зокрема Оксани Білоброви та вихователя табору Ковлевої Крістіни.
В післяобідній час відбулося офіційне відкриття табору.  Концерт розпочався з привітань організаторів табору: керівника табору – протоієрея Івана Шемедюка та голови Кіровоградської обласної громадської організації батьків дітей з особливими потребами  "Серце матері" – Шукрути Людмили. Потім педагог-організатор табору Редько Олег привітав дітей та батьків та запрошував загони до представлення! Перед глядачами виступили загони: «Веселі смайлики», «Кропивницькі смішарики», «Подих життя». Потім вихователі табору поставили повчальну виставу «Таємниця твоєї душі». В кінці офіційного відкриття усім гуртом заспівали пісню «Нам потрібне мирне небо».  Адже мир - це найголовніше чого бажає сьогодні кожна дитина.
Захоплюючим було паперове шоу від «Анімато-студії». Діти і дорослі раділи та веселились білому снігу серед гарячого літа. На ноті веселого сміху завершився 2-й день табору.
Третій день табору «Джерельце Надії» традиційно розпочався з ранкової молитви до Бога,  зарядки та сніданку. В цей день, 28 червня, уся Україна відзначає День Конституції. Табір «Джерельце Надії» є також окремою "державою" і тому повинен мати свою власну конституцію. Для дітей були організовані квест-завдання. Проходячи їх таборяни отримували положення, такі як «Уважність», «Терпіння», «Добро», «Єдність» та ін.
Після обіду між батьками та вихователям була проведена гра-батл «Кращий ерудит». На завершення діти смакували морозиво та грали настільні ігри, дартс, баскетбол та стрибали на батуті.
Четвертого дня діти ознайомилися з професіями «Журналіст. Відеооператор» та «Кондитер». Одна група дітей відвідала кафе «Щастя», де мала цікавий майстер-клас по виготовлення подарункового печива. Захоплюючим був майстер-клас в Кіровоградському обласному телебаченні. Відомий ведучий Володимир Крутоус в гарній і доступній формі пояснив дітям основні аспекти і функції ведучого, а також розповів про дитячу програму. В свою чергу таборяни мали можливість відчути себе у ролі справжніх ведучих.
Після обіду на дітей чекала цікава програма від вожатих «Замок здоров´я». Тут вожаті представляли героїв шкідливої їжі та звичок: хот-дог, кока-кола, комп´ютерна залежність, і навпаки - вітамінів і хороших звичок. Після ігрової програми представники з відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради та відділу олімпійського комітету провели для дітей змагання і вручили грамоти і призи.
П´ятого дня 1 загін відправився на майстер-клас до Кіровоградського обласного телебачення, інші загони готувалися до концерту закриття. Перед обідом вихованець табору Ігнатьєв Коля провів майстер-клас по дзвонарству. В другій половині дня на діток чекав активний відпочинок на базі «Горняк». Додому повернулись ввечері стомлені, але щасливі!
Шостого дня діти знайомилися з професією художника. Таборяни завітали у відділ Кіровоградського обласного художнього музею - картинну галерею Петра Оссовського "Світ і Вітчизна". Тут  відбувся навчальний майстер-клас з живопису. Юні таборяни прослухали розповідь про те, чим займаються художники, в яких жанрах працюють, якими користуються інструментами, матеріалами і фарбами. Також вони змогли й самі спробувати стати на час «справжніми художниками», прийняти участь у створенні колективної роботи за мотивами центральної частини триптиху Петра Оссовського «Степова Еллада. Одинока тополя».
Діти були поділені на 3 групи і співробітники музею Анатолій Кімнатний, Оксана Віжевська та волонтер Юлія Мартслі пояснювали послідовність роботи створення картини, допомагали змішувати фарби, відповідали на численні дитячі запитання. Вихованці табору із захопленням малювали, в залі було весело, гамірно, шумно, всюди панувала захоплююча, творча атмосфера.
Сьомий день табору «Джерельце Надії» за доброю традицією розпочався  з Воскресного богослужіння під час якого усі учасники табору приступають до Таїнств Сповіді та Причастя. Після спільної участі у молитві дітвора готувалася до концерту. В обідній час вихователі організували для батьків розважальну програму з конкурсами. Судячи з емоцій батьки веселились, як діти! І це – найголовніше для батьків під час їх перебування у таборі. Набравшись духовних сил та позитивних, радісних емоцій усі з нетерпінням чекають свята. І не тому, що хочеться додому, а тому, що в черговий раз хочеться порадувати батьків, благодійників та гостей цікавими номерами і сценками.
Вже доброю традицією став приїзд байкерів на завершення табору. Щасливі хвилини катання і незабутні враження!
Після святкового концерту відбулося нагородження грамотами благодійників, волонтерів та учасників табору. Далі була смачна вечеря приготована татусями дітей.
В черговий раз діти потрапили у дивовижну казку – табір «Джерельце Надії», де набралися духовних сил, мужності, радості, миру, терпіння та любові до Бога і усіх ближніх.