Актуально


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск шостий від 8 липня 2018 року

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 9-й від 08.07.18.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

 Православний сімейно-юнацький табір "ВЕРШИНА" 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Картинки по запросу воскресение

Свящ. Максим Бойчура

Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости03.09.2017  Високопреосвященнійший митрополит Іоасаф відвідав своє рідне село Кути на Черкащині

3 вересня 2017 р., в неділю 13-ту після П´ятидесятниці Високопреосвященнійший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський відвідав своє рідне село Кути на Черкащині.
У місцевому храмі Різдва Пресвятої Богородиці, у співслужінні архієпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона, духовенства Уманської та Кіровоградської єпархій, митрополит Іоасаф очолив богослужіння святкової Божественної літургії.
Візит архіпастирів приніс віруючим невеличкого села невичерпну радість, що було видно з самого початку зустрічі, адже чимала кількість віруючих, серед яких були односельці та прихожани храмів з сусідніх сіл, не приховували сліз радості.
За богослужінням співав хор духовенства Кіровоградського Кафедрального собору на честь Різдва Божої Матері.
Богослужіння було винятково торжественним та зворушливим, адже вперше в історії села в храмі возносили свої молитва два архієреї. Візит Владики Іоасафа на рідну землю це завжди особливий історичний момент для села. І довгий час віруючі люди у своєму серці зберігають пам´ять про світлу зустріч з дорогим архіпастирем, який народився, ріс та виховувався серед них.
Ця духовна піднесеність знайшла відлуння у вітальних та подячних архіпастирських словах в кінці богослужіння. Спочатку зі словом проповіді до всіх звернувся архієпископ Пантелеімон, який розповів про давню дружбу з Владикою Іоасафом. Він відмітив, що з прохань Владики, тоді ще викладачі Київських духовних шкіл вони неодноразово разом відвідували село Кути, де звершували спільні богослужіння. Також Владика Пантелеімон привітав Владику Іоасафа з возведенням його у сан митрополита, відмітивши його великий вклад у розвиток різних сфер діяльності Кіровоградької єпархії.
Після цього зі словами вітань до всіх звернувся митрополит Іоасаф. Він висловив щиру подяку архієпископу Пентелеімону за добрі слова та спільні молитви, а також своїм односельчанам та всім хто прибув у цей день розділити святкову радість. Владика також наголосив на важливості збереження своєї віри, а на прикладі особливо набожних віруючих, які жили у Кутах, розповів про справжнє християнське благочестя.
На молитовний спогад про свій черговий візит митрополит Іоасаф подарував прихожанам храму величну ікону Божої Матері "Державна" з проханням святих молитв, а в знак благословення кожному вручив іконки Божої Матері «Призри на смирение».
Після вітальних слів та спільного фото всі були запрошені на святкову трапезу.