Анонсы


 Телепередача

"Глас православный"   

 

Выпуск от 10 сентября 2017 года

Тема передачі: прп. Іов Почаївський.
Гість програми: настоятель Свято-Успенського храму смт Смоліно прот. Олександр Хомич.
Рубрика «Відповіді священика» (17:37):
- Які існують конкретні ознаки того, що Святе Письмо є справжнє Слово Боже?
 
Передача выходит
на Кировоградском областном телеканале
раз в неделю – по воскресным дням в 20:15

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

    

Щодо перейменування міста КіровоградаЦентр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31
Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 


  Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект
Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового
Сім слів Спасителя на Хресті

Почитание Богородицы на Востоке и Западе

Біблійна герменевтика в Православній Церкві
Гуманізм як невід'ємна основа християнського світосприйняття
Панібратство та фамільярність по відношенню до Спасителя
Является ли грехом стремление женщины выглядеть красиво?

Висвітлення соціальної роботи Церкви в сучасних ЗМІ та соцмережах з точки зору християнських морально-етичних норм

Послання Високопреосвященнішого Іоасафа архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського духовенству, чернецтву та всім вірним Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви з приводу проведення Всеправославного Собору та зустрічі Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Папою Римським Франциском

История возникновения православного иконографического канона

Икона является неотъемлемым элементом многовековой православной традиции, и одним из главнейших характерных атрибутов, отличающих человека с православным мировоззрением от любого инославного христианина.

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

Учение апостола Павла о подлинной христианской свободе

Без христианского, библейски и святоотечески обоснованного духовно-нравственного критерия определения истинной свободы, нет и не может быть реальной возможности положительно решить вопрос о внешних социальных свободах, осмыслению которых всё больше придаётся значения нашими современниками в общественном пространстве.

 

 

Авторитет отців Церкви

Твори святих отців Церкви перших століть – це одна з найважливіших та найзначущих складових того величезного надбання, котре стяжала Церква Божа протягом двох тисячоліть свого існування.

Сумний приклад псевдоцерковного екуменічного експериментаторства

У дуже багатьох небайдужих представників громадськості Кіровограда та області виникає справедливе та закономірне питання: що ж це за «церква», котра так легковажно та зухвало зраджує свою віру, та так легко шукає єдності з католиками?

Значение догматических постановлений IV Вселенского собора (451 г.) для современников

Эпохальная догматическая формула, принятая на этом соборе, "навеки ограждает, описывает, выражает то, что составляет саму сущность христианства, саму радостную тайну Евангелия. …Халкидонский догмат дал человечеству новое измерение; его подлинная мера – Богочеловечество".

Основные причины Реформации в Европе в начале XVI в.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

ПОСЛАННЯ Високопреосвященішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського віруючим Кіровоградської єпархії в зв'язку з обранням Предстоятеля УПЦАрхив новостей

Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости01.09.2017  Священнослужителі Кіровоградської єпархії УПЦ у День знань відвідали навчальні заклади

1 вересня у всіх школах України відзначають «Свято першого дзвоника» або «День знань». В цей день, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, на урочисті заходи до різних навчальних закладів завітали священнослужителі Кіровоградської єпархії.
Керуючий Кіровоградською єпархією митрополит Іоасаф та духовенство Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці взяли участь в урочистій лінійці з нагоди початку нового навчального року в Кіровоградському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету.

До Гімназії-інтернату - школи мистецтв і Навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум-спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ступенів» був запрошений настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці протоієрей Євгеній Назаренко. Святкові програми проходили на дуже високому рівні. Після привітання учнями вчителів та почесних гостей, серед яких були мер Райкович А. П., начальник управління освіти Костенко Л. Д., представник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації і депутати міської ради, відбулися творчі виступи вихованців. На завершення програми отець Євгеній, після привітання та пастирського слова до учнів гімназії, подав благословення кропленням Святою водою керівництву, дітям, вчителям, батькам та гостям свята. Священик молитовно побажав всім здоров´я і успіху, миру в сім´ях, колективах і особливо в своїх серцях. Традиційно новий навчальний рік відкрив «перший дзвоник», який пролунав з рук дівчинки-першокласниці.

Настоятель Воскресенського храму прот. Анатолій Герасимчук взяв участь у святкуванні Дня знань у НВО №35 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області", де звернувся до присутніх зі словом проповіді та окропив всіх Святою водою.

Настоятель храму святого Миколая, що в селищі Новому, протоієрей Роман Петренко привітав учнів ЗОШ №37 та №10 з Днем знань. Священик побажав учням і вчителям невичерпної енергії у здобутті нових знань, а також благословив на новий навчальний рік.

1 вересня  настоятель Успенського храму смт. Смоліне  Маловисківського р-ну прот.Олександр Хомич відвідав Смолінську ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, де прийняв участь в урочистостях, присвячених Дню знань. В своєму слові батюшка  привітав школярів та вчителів з цим особливим в житті кожного з нас святом та закликав школярів бути уважними на уроках , поважати один одного та  берегти все те що, дають їм батьки та вчителі. Після свого виступу батюшка, благословляючи , окропив усіх школярів Святою водою.

Щоб розділити радість свята Першого дзвоника і духовно підтримати студентство до Гайворонського машинобудівного коледжу, на запрошення директора навчального закладу Сінети Тетяни Володимирівни, прибули Благочинний церков Гайворонського округу протоієрей Роман Формазюк та клірик Свято-Іоано-Зачатівського храму прот. Віктор Миколайчук. Після вітань дирекції, батьків та почесних гостей, до студентів звернувся зі словом проповіді протоієрей Роман Формазюк. Після привітання і пастирського слова до присутніх, а також молитви «Перед початком навчання» священнослужителі окропили викладачів, студентів та батьків Святою водою. По завершенні офіційної частини лінійки студентів та кураторів навчальних груп знову було окроплено Святою водою в навчальних аудиторіях закладу.

Священики Свято-Миколаївського собору м. Новомиргорода протоієрей Миколай Чутора та ієрей  Ярослав Кушнірчук взяли участь у святкових заходах приурочених Дню знань у Новомиргородській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 1  та Новомиргородській спец-школі інтернаті. Участь у святі школи № 1 взяв голова Новомиргородської районної державної адміністрації Сенченко О.О. У своїх словах священики привітали школярів з початком нового навчального року і благословили їх на навчання. Протоієрей Миколай Чутора окропив дітей Святою водою. З окремими словами до вчителів звернувся ієрей Ярослав Кушнірчук, який згадав слова святителя Тихона Задонського котрий у свій час писав: “Учителі повинні навчати своїх учнів не лише грамотності, але й чесного життя, страху Божого, бо грамота без страху Божого ніщо інше, як меч в руках безумця”.

В ЗНЗ І-ІІІ ступенів №10 міста Олександрії, розділили святкову радість завітали священнослужителі місцевого храму на честь Різдва Христового протоієрей Димитрій Літвінов та  диякон Андрій Савельєв. Вони побажали всім педагогам і учням Божого благословення та успіхів на нелегкій ниві освіти, а також зазначили, що сьогоднішній день дарує можливість почати шлях в нове життя, наповнене радістю і дивовижними відкриттями.