Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 
 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости23.08.2017  В приміщенні єпархіального управління Кіровоградської єпархії відбулися збори співробітників Відділу релігійної освіти, катехізації, духовно-морального виховання і просвітництва

22 серпня в приміщенні єпархіального управління Кіровоградської єпархії відбулися збори співробітників Відділу релігійної освіти, катехізації, духовно-морального виховання і просвітництва. Співробітниками Відділу стали священнослужителі єпархії, віряни, громадські діячі та психологи.
На початку зустрічі керівник Відділу протоієрей Іоанн Шемедюк виступив з доповіддю на тему: «Мета і основні напрями роботи Відділу релігійної освіти, катехізації, духовно-морального виховання і просвітництва Кіровоградської єпархії УПЦ». Зокрема, священик Іоанн зазначив: «Основною метою Відділу є поширення Православної віри, піклування про діяльність недільних шкіл та катехізичних курсів для дорослих, викладання основ християнської етики і моралі в навчальних закладах, духовно-моральне виховання та просвітництво суспільства».
Потім було заслухано і обговорено ряд доповідей:
– Ніколаєва Олена, методист Комунального закладу «Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» розповіла про стан вивчення курсів духовно-морального спрямування в Кіровоградській області.   
– Ієрей Ярослав Кушнірчук, клірик Свято-Миколаївського собору м. Новомиргорода і вчитель історії та християнської етики Новомиргородської загальноосвітньої школи поділився педагогічним досвідом викладання предмету християнська етика.
– Макаревич Ольга, студентка Національного технічного університету України імені Ігоря Сікорського розповіла про проект «Дитяча школа журналістики» та створення дитячого православного журналу «Янголятко».
– Шукрута Людмила, голова ГО батьків дітей з особливими потребами «Серце матері» розповіла про особливості роботи ГО батьків дітей з особливими потребами «Серце матері».
– Федоренко Вікторія, керівник «Центру розвитку сім’ї «Калинонька» і практичний психолог запропонувала організувати психологічну допомогу родині.
Під час зборів було заплановано провести низку проектів. Ряд заходів планується провести для учнів недільних шкіл: дитячу Божественну літургію з поясненнями, творчий конкурс «Світло Христового Різдва», брей-ринги, єпархіальну олімпіаду «Біблія – джерело Життя», фотопроект «Недільна школа», історичний квест «Упізнай Єлисаветград», турнір з настільного тенісу, спортивне свято до Дня захисту дітей «Спорт – формула здоров’я», літній наметовий дитячий табір, регулярні паломницькі поїздки «Святинями рідної землі». Також було визначено створити методичний центр по розробці програм і уроків для учнів недільних шкіл та проводити щорічний семінар щодо діяльності недільних шкіл.
Особлива увага звернена на співпрацю з навчальними закладами та допомогу сім’ям, які виховують дітей з особливими потребами. Ряд священиків систематично відвідують навчальні заклади і проводять уроки християнської етики. Заплановано провести і такі заходи: творчий конкурс «Духовне небо Кіровоградщини», змагання з арм-спорту, благодійну акцію «Зігрій своїм теплом». Для дітей з особливими потребами створені дитяча недільна школа, молодіжний клуб і спеціальна творча майстерня. Планується проведення творчого конкурсу «Краса Божого світу очима особливих дітей», спеціальної спортивної олімпіади та дитячих таборів «Джерельце Надії».
Після зборів священнослужителі мали можливість в електронному варіанті отримати посібники з християнської етики та деякі напрацювання недільної школи.