Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости30.07.2017  «Стежина добра 2017»

З благословення Високопреосвященішого Іоасафа, керуючого Кіровоградською єпархією влітку на узбережжі Азовського моря відбувся дитячий табір «Стежина добра», який вже втретє об’єднує дітвору обласного центру разом з малечою Новоархангельського району.
Напередодні відпочинку керівник табору благочинний Новоархангельського церковної округи, настоятель Покровського храму с. Нерубайка протоієрея Василя Дубини та адміністрація «Стежини Добра» підготувала програму під назвою «Олімпіада 2017», акцент якої був поставлений на розкритті духовно-творчого потенціалу дітвори та ознайомленні останніх з традиціями країн світу.
Всі учасники були поділені на 3 загони, а саме: «Дружній»- вихователь, Ніканорова Надія Олександрівна, вожата Шопко Олена Петрівна, «Веселі Ангелята» - вожатий протоієрей Сергій Новак, «Дивосвіт» - вожата - вихователь Каушан Тетяна Вікторівна.
Кожен день розпочинався з зарядки та ранішньої молитви. На щоденній лінійці загони отримували завдання та представляли свої девізи, пісні, які наповнювали «мандрівників «Стежини добра», гарним настроєм та радістю. Більшість свого часу таборята, звичайно, проводили на морі, яке пестило то теплою водою, то бурхливими хвилями, то освіжаючим бризом. На узбережжі проводилось багато конкурсів, які згуртовували дітвору.
В період вистав присвячених до Дня відкриття та закриття табірної зміни малеча доклала чимало зусиль для розкриття традицій наступних країн: стародавньої Київської Русі, Індії та Македонії.
Чотири дні із життя табору були особливими.
Особливість недільного дня полягала в тому, що всі відпочивальники долучилися до Таїнств Сповіді і Євхаристії (Причастя), які наближають кожну людину до Творця.
Незабутньою також була подорож до Біосферного заповіднику «Асканія–Нова» єдиного у Європі куточку степу, якого ніколи не «торкався плуг». Там в свій час були створені зоо та дедропарки, де зібрали величезну кількість видів рослин, звірів і птахів майже з усього світу.
Надзвичайною видалася поїздка до найбільшого аквапарку в Україні «Острів скарбів». Велика кількість неймовірно крутих (у різних розуміннях цього слова) гірок, водна дорога по по-всьому периметру закладу, смачна кухня, подарували нам просто неймовірний сплеск емоцій, дитячих посмішок, сміху та радості.
Неординарним було відвідання солоного і гарячого джерел, які вразили всіх своєю незвичністю. В одному неможливо було пірнути, тому що вода виштовхує на поверхню, а в другий важко зайти, бо вода в ньому дуже гаряча.
В останній день всі долучилися до майстер-класу по приготуванню шаурми, який дав професійний повар з Кропивницького.
Взагалі табірна зміна пройшла в дуже гарній духовній та дружній атмосфері. Плекаємо надію на те що всі діти, які були в таборі відкрили для себе щось нове та цікаве.
Дякуємо усім благодійникам, які долучилися до оздоровлення дітей та висловлюємо щиру подяку Васильченко Сергію Сергійовичу і Баммаеву Расулу Гаджіевичу.
До зустрічі «Стежино Добра » у наступному році!!!