Анонсы


 Телепередача

"Глас православный"   

 

Выпуск от 15 октября 2017 года

Тема программы: Покров Пресвятой Богородицы.
Гость программы: ключарь Свято-Покровского храма прот. Андрей Толубец.
Рубрика «Ответы священника» (16:53):
- Церковь учит, что окружающий нас мир – это великая книга Божественного Откровения, естественное свидетельство Бога о Самом Себе. Расскажите, пожалуйста, подробно об этом нашим телезрителям.
 
Передача выходит
на Кировоградском областном телеканале
раз в неделю – по воскресным дням в 20:15

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

    

Щодо перейменування міста КіровоградаЦентр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31
Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 


  Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"
Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект
Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового
Сім слів Спасителя на Хресті

Почитание Богородицы на Востоке и Западе

Біблійна герменевтика в Православній Церкві
Гуманізм як невід'ємна основа християнського світосприйняття
Панібратство та фамільярність по відношенню до Спасителя
Является ли грехом стремление женщины выглядеть красиво?

Висвітлення соціальної роботи Церкви в сучасних ЗМІ та соцмережах з точки зору християнських морально-етичних норм

Послання Високопреосвященнішого Іоасафа архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського духовенству, чернецтву та всім вірним Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви з приводу проведення Всеправославного Собору та зустрічі Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Папою Римським Франциском

История возникновения православного иконографического канона

Икона является неотъемлемым элементом многовековой православной традиции, и одним из главнейших характерных атрибутов, отличающих человека с православным мировоззрением от любого инославного христианина.

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

Учение апостола Павла о подлинной христианской свободе

Без христианского, библейски и святоотечески обоснованного духовно-нравственного критерия определения истинной свободы, нет и не может быть реальной возможности положительно решить вопрос о внешних социальных свободах, осмыслению которых всё больше придаётся значения нашими современниками в общественном пространстве.

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

ПОСЛАННЯ Високопреосвященішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського віруючим Кіровоградської єпархії в зв'язку з обранням Предстоятеля УПЦАрхив новостей

Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости30.07.2017  «Стежина добра 2017»

З благословення Високопреосвященішого Іоасафа, керуючого Кіровоградською єпархією влітку на узбережжі Азовського моря відбувся дитячий табір «Стежина добра», який вже втретє об’єднує дітвору обласного центру разом з малечою Новоархангельського району.
Напередодні відпочинку керівник табору благочинний Новоархангельського церковної округи, настоятель Покровського храму с. Нерубайка протоієрея Василя Дубини та адміністрація «Стежини Добра» підготувала програму під назвою «Олімпіада 2017», акцент якої був поставлений на розкритті духовно-творчого потенціалу дітвори та ознайомленні останніх з традиціями країн світу.
Всі учасники були поділені на 3 загони, а саме: «Дружній»- вихователь, Ніканорова Надія Олександрівна, вожата Шопко Олена Петрівна, «Веселі Ангелята» - вожатий протоієрей Сергій Новак, «Дивосвіт» - вожата - вихователь Каушан Тетяна Вікторівна.
Кожен день розпочинався з зарядки та ранішньої молитви. На щоденній лінійці загони отримували завдання та представляли свої девізи, пісні, які наповнювали «мандрівників «Стежини добра», гарним настроєм та радістю. Більшість свого часу таборята, звичайно, проводили на морі, яке пестило то теплою водою, то бурхливими хвилями, то освіжаючим бризом. На узбережжі проводилось багато конкурсів, які згуртовували дітвору.
В період вистав присвячених до Дня відкриття та закриття табірної зміни малеча доклала чимало зусиль для розкриття традицій наступних країн: стародавньої Київської Русі, Індії та Македонії.
Чотири дні із життя табору були особливими.
Особливість недільного дня полягала в тому, що всі відпочивальники долучилися до Таїнств Сповіді і Євхаристії (Причастя), які наближають кожну людину до Творця.
Незабутньою також була подорож до Біосферного заповіднику «Асканія–Нова» єдиного у Європі куточку степу, якого ніколи не «торкався плуг». Там в свій час були створені зоо та дедропарки, де зібрали величезну кількість видів рослин, звірів і птахів майже з усього світу.
Надзвичайною видалася поїздка до найбільшого аквапарку в Україні «Острів скарбів». Велика кількість неймовірно крутих (у різних розуміннях цього слова) гірок, водна дорога по по-всьому периметру закладу, смачна кухня, подарували нам просто неймовірний сплеск емоцій, дитячих посмішок, сміху та радості.
Неординарним було відвідання солоного і гарячого джерел, які вразили всіх своєю незвичністю. В одному неможливо було пірнути, тому що вода виштовхує на поверхню, а в другий важко зайти, бо вода в ньому дуже гаряча.
В останній день всі долучилися до майстер-класу по приготуванню шаурми, який дав професійний повар з Кропивницького.
Взагалі табірна зміна пройшла в дуже гарній духовній та дружній атмосфері. Плекаємо надію на те що всі діти, які були в таборі відкрили для себе щось нове та цікаве.
Дякуємо усім благодійникам, які долучилися до оздоровлення дітей та висловлюємо щиру подяку Васильченко Сергію Сергійовичу і Баммаеву Расулу Гаджіевичу.
До зустрічі «Стежино Добра » у наступному році!!!