Актуально


 Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

 

Ієромонах Афанасій (Зубко)

Піст як допоміжний засіб в наближенні до Бога

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Протд. Роман Мельник

Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости15.07.2017  Козацьке свято у селі Казавчин

У Суботу 15 липня на запрошення сільського голови села Казавчин, Гайворонського району, Манзюка Сергія Миколайовича, благочинний церков Гайворонського району протоієрей Роман Формазюк у співслужінні протоієреїв: Ісидора Мричко, Олександра Бадіона, Михаїла Бодака, Димитрія Літвінова, звершив молебень за мир в Україні, цим самим розпочавши святкове дійство, яке щорічно проводиться у Казавчині під назвою «Казавчин-фест». На козацькому святі (яке приурочене до пам`ятних подій 1674 року, коли кошовий отаман Запорізької Січі Іван Сірко зупинився на горі біля Казавчина, « що над Бугом рікою», писав листа до гетьмана Самойловича, щоб той допоміг військом так, як Сірко йшов у похід на Крим), цьогоріч було людно. Гостями та учасниками дійства, яке проходило на «Тарасовій горі», стали і представники районної і обласної влади, і художні аматорські колективи, окремі вокалісти із різних куточків України, народний артист України Анатолій Матвійчук, учні шкіл Гайворонського району, представники Гайворонського козацтва « Буго – гвардійської» паланки на чолі із районним отаманом Олександром Барабанчуком, а також представники Савранського козацького куреню. У своєму вітальному слові Благочинний протоієрей Роман зазначив: «Народ, який не береже свого минулого – не може мати майбутнього! Головною внутрішньою рухомою силою козаків, була крепка православна віра, яку вони свято берегли! І у чистоті зберігаючи її, вони закладали фундамент міцної державності. Ми нащадки цих сильних тілом і духом людей, тому повинні загартовувати свій дух, адже для того аби правда, любов і жертовність звершувалися у нашому житті, треба мати мужність!» Свято продовжувалося: після історичної частини почалися козацькі ігри та конкурси для дітей та дорослих, смакування каші та справжнього куліша, перевірка військових бойових навиків дорослих козаків, та кмітливості юних козачат.