Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости11.06.2017  Архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф з архіпастирським візитом відвідав Гайворонське благочиння

11 червня 2017 р., в Неділю 1-шу по П´ятидесятниці - Всіх святих, Високопреосвященніший Іоасаф архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський звершив архіпастирський візит у Гайворонське благочиння. У храмі на честь зачаття Іоанна Предтечі м. Гайворона Владика звершив Божественну літургію у співслужінні духовенства Гайворонського благочиння та священнослужителів Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці.
Розділити святкову радість на богослужінні зі своїм архіпастирем зібралось багато віруючих людей.
За богослужінням по благословенню Його Блаженства Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського і всієї України керуючий Кіровоградською єпархією за ревносте служіння та активну позицію у справі захисту канонічної Православної Церкви удостоїв найвищої церковної нагороди – права носіння другого хреста з прикрасами благочинного церков Гайворонського округу прот. Романа Формазюка.
В кінці Літургії Владика Іоасаф звернувся до присутніх з архіпастирським словом, у якому привітав усіх з Воскресним днем та особливим днем в церковному календарі – Днем пам´яті всіх святих. Правлячий архієрей розповів про важливість встановлення такого святкування, подякував всім за спільні молитви, а також привітав настоятеля храму прот. Романа Формазюка з високою нагородою. У свою чергу о. Роман висловив свою вдячність Владиці за неоціненну духовну підтримку церковного життя Гайворонщини.
На завершення в знак благословення архієпископ Іоасаф роздав усім іконки Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця».
По установленій традиції Владика відвідав також будівництво храму св. великомученика Димитрія Солунського в смт. Заваллі, де зустрівся зі священнослужителями храму, ознайомився з ходом будівельних робіт і вніс свої пропозиції.
Також цього дня Високопреосвященніший архієпископ Іоасаф відвідав храм в честь св. ап. і єв. Іоанна Богослова с. Крутеньке Голованівського району, де зустрівся з духовенством та прихожанами храму. Приводом архіпастирського візиту Владики до православної общини с. Крутеньке стало повідомлення про нахабний дзвінок розкольницького так званого «кропивницького ієрарха» Марка до одного з впливових мешканців села, для того щоб схилити його, 
а за його допомогою переконати і православних віруючих до переходу громади у душепагубний розкол. Тому це була реакція Правлячого архієрея на даний інцидент. Прихожани храму висловили Владиці готовність протистояти будь-яким спробам пропаганди розкольницької організації та висловили своє обурення з приводу таких дій керівника розкольницького руху на Кіровоградщині. Владика звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом, у якому розповів про пагубність розколу та важливість перебування у істинній Церкві Христовій, адже тільки Українська Православна Церква знаходиться у молитовному єднанні з усім світовим Православʻям, а всі інші так звані "православні церкви", як би пафосно вони себе не іменували, знаходяться в розколі, що засвідчують всі Предстоятелі Помісних Православних Церков та церковні ієрархи, висловлюючи свою підтримку канонічній Православній Церкві в Україні, а також відповів на запитання присутніх.