Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости04.06.2017  Молодіжний відділ Кіровоградської єпархії зайняв друге місце серед всіх єпархіальних відділів УПЦ по роботі з молоддю

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, Божественною літургією у Свято-Олексіївському храмі селища Лазурне Херсонської області завершила роботу ХІІ Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю. З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія захід проводився Синодальним молодіжним відділом Української Православної Церкви з 29 травня по 2 червня.
Богослужіння очолив голова Синодального відділу вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона у співслужінні учасників конференції у священному сані. За Літургією молилися представники єпархіальних молодіжних відділів та організацій — загалом 75 осіб з усіх єпархій УПЦ.
Від Кіровоградської єпархії взяли участь у конференції священики прот. Димитрій Літвінов та прот. Сергій Швая.
За чотири дні роботи заходу відбулися презентації церковних молодіжних та волонтерських проектів, пролунали доповіді з актуальних проблем сучасності.
Так, другий день форуму розпочався з виступу першого заступника голови Синодального молодіжного відділу УПЦ архімандрита Іоасафа (Перетятька), який розглянув тему «Психологічні аспекти підліткових самогубств». Інший заступник голови — з питань співпраці зі скаутськими організаціями — протоієрей Іоанн Тронько розповів про власний досвід парафіяльних молебнів про одруження.
Професійним розглядом проблем біоетики продовжив роботу конференції запрошений фахівець — завідувач відділенням патології вагітних Київського пологового будинку №6 Олександр Петрович Ломикін.
Про взаємодію держави, Церкви та громадських організацій на прикладі власної діяльності розповів керівник єпархіального відділу з питань сім’ї Дніпропетровської єпархії протоієрей Андрій Пінчук. Завершився робочий день виступом «Проповідь у молодіжному середовищі» голови молодіжного відділу Одеської єпархії протоієрея Максима Омельченка.
Наступного дня, у середу, 31 травня, відомий київський історик Владислав Дятлов розповів про церковні міфи. Церковний журналіст Юлія Комінко представила доповідь «Можливості для благовістя в епоху постправди». Темі «Як достукатися до молоді через богослужіння» було присвячено виступ професора Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова протоієрея Димитрія Болгарського. Співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ Сергій Бортник розповів учасникам про міжнародну діяльність Української Православної Церкви.
Четвер, 1 червня, було присвячено презентаціям діяльності єпархіальних відділів по роботі з молоддю, зокрема Івано-Франківської, Кіровоградської, Кременчуцької, Каменської, Львівської, Хмельницької, Донецької, Рівненської єпархій тощо.
Також пролунали виступи заступника голови Синодального молодіжного відділу з питань патріотичного виховання молоді ігумена Валеріана (Головченка), представника Криворізької єпархії протоієрея Ігоря Мельникова. Голова молодіжного відділу Донецької єпархії протоієрей Олександр Костін розповів про використання сучасних психологічних методик у місіонерстві та катехізації.
На завершення роботи форуму було нагороджено єпархії, що відзначилися найактивнішою медіадіяльністю за минулий рік. Перше місце було присуджено Волинській єпархії, друге — Кіровоградській, третє — Каменській та Одеській.
Голова Синодального молодіжного відділу єпископ Обухівський Іона подякував молодіжним діячам за натхненну щоденну працю, неординарні втілені проекти та віддане служіння Богові й людям.