Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости05.06.2017  У день Святого Духа Високопреосвященнійший архієпископ Іоасаф очолив Літургію у Свято-Миколаївському храмі с. Хмельове та звершив освячення каплиці у с. Новогригорівка

5 червня 2017 року, в день Святого Духа, Високопреосвященнійший Іоасаф архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський очолив Божественну літургію у древньому Свято-Миколаївському храмі с. Хмельове Маловисківського району. Правлячому архієрею співслужили клірики Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці та духовенство Маловисківського благочинного округу. За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.
У 51-й день після Пасхи – понеділок після П’ятидесятниці – звершується особливе прославлення Третьої Іпостасі Святої Трійці – Святого Духа. Церква встановила це свято, щоб підкреслити православне вчення про Божественність, одноприродність і рівночесність Святого Духа Отцю і Сину, що заперечували різноманітні єретики.
По завершенні богослужіння Владика Іоасаф звернувся до віруючих, які у цей день з особливою радістю зустрічали свого архіпастиря, зі словом проповіді. Він розповів про значення події зішестя Святого Духа на апостолів, а також про Його роль у звершенні людського спасіння, адже те, що здійснив Син Божий своїм Хресним Стражданням і Славним Воскресінням, людина змогла засвоїти посередництвом благодатної сили Святого Духа та Його дії у Церкві.
В кінці Владика привітав усіх присутніх зі святом Пʻятидесятниці, а в знак благословення вручив іконки свт. Іоасафа Бєлгородського.
Також у цей день Високопреосвященнійший архієпископ Іоасаф звершив освячення каплиці на честь Покрови Божої Матері у с. Новогригорівка Маловисківського району. Перед початком богослужіння Правлячий архієрей звернувся до всіх присутніх з вітальним словом, у якому наголосив на важливості мати у своєму поселенні Божий дім для молитви. Оскільки у цьому селі немає свого типового храму, то люди духовно окормляються у Свято-Миколаївському храмі с. Хмельове. І освячення молитовної кімнати є важливим моментом розвитку духовного життя віруючих Новогригорівки, адже тепер кожен житель має можливість у особливому місці присутності благодаті Божої піднести свої молитви до небесного Творця. Всім присутнім на богослужінні Владика Іоасаф на молитовну памʻять вручив іконки свт. Іоасафа Бєлгородського.
По традиції у цей день Керуючий Кіровоградською єпархією також відвідав Свято-Успенський храм смт. Смоліно, де ознайомився з духовним життям приходу та преподав архіпастирське благословення.