Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости04.06.2017  В день Пʻятидесятниці Високопреосвященнійший архієпископ Іоасаф звершив богослужіння і священицьку хіротонію у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці (+відео)

4  червня 2017 р, в день Святої Трійці, Високопреосвященніший Іоасаф архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський звершив Божественну літургію, а напередодні свята Всенічне бдіння в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці. Правлячому архієрею співслужили секретар єпархії прот. Роман Кондратюк, намісник Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря архім. Мануїл (Задніпряний) та клірики Кафедрального собору.
Після читання Євангелія за Божественною літургією Високопреосвященніший архієпископ Іоасаф звернувся до віруючих з проповіддю, в якій розкрив духовний зміст події, яку відзначає у цей день Свята Церква, а також розповів про головні моменти зішестя Святого Духа на апостолів та заснування Божої Церкви на землі.
Святкування Пʻятидесятниці встановлене самими апостолами. Уже в Постановах Апостольських є пряма заповідь благоговійно відзначати цю подію: «Через десять днів після Вознесіння буває пʻятидесятий день від першого дня Господнього (Великодня), віднині це буде великим святом. Бо в третю годину цього дня Господь Іісус послав дар Святого Духа».
За богослужінням Правлячий архієрей звершив священицьку хіротонію над насельником Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря архідияконом Зосімою (Городом). Архід. Зосіма багато років викладав у Волинській духовній семінарії і був одним з найкращих педагогів цього духовного навчального закладу. Також неабиякий вклад він вніс у виховний процес школи, оскільки виконував обовʻязки одного з помічників проректора з виховної роботи. За роки своєї діяльності у семінарії о. Засіма приклав чимало зусиль, щоб зі стін цього закладу виходили достойні пастирі Святої Церкви. Донині багато священнослужителів, а раніше студентів і випускників Волинської духовної семінарії, з вдячність та великою повагою згадують цікаві уроки богослівʻя та безцінні уроки життєвої мудрості, які вони змогли почерпнути від спілкування з добродушним батюшкою, а серед них і декілька десятків священиків, які звершують своє служіння у Кіровоградській єпархії. Не так давно Господь покликав архід. Зосіму звершувати свій чернечий подвиг у Свято-Єлисаветинській обителі нашого міста, а в день святої Пʻятадесятниці, коли Церква відзначає зішестя Святого Духа на апостолів, Господь, через покладання рук Високопреосвященнійшого архієпископа Іоасафа, вручив йому особливу благодать священства. Відтепер ієромонах Зосіма буде нести своє священицьке служіння у святій обителі.
Після закінчення Божественної літургії була відслужена вечірня, під час якої, згідно з уставом, були прочитані особливі коліноприклонні молитви.
По завершенні богослужінь Владика Іоасаф привітав віруючих з величним святом Пʻятидесятниці, а також окропив всіх Святою водою.