Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости01.06.2017  Священики єпархії відвідали навчальні заклади у день останнього дзвоника

Настала хвилююча мить свята останнього дзвоника в школах міста святої Єлисавети. У два зразкові навчальні заклади - «Гімназію-інтернат - школу мистецтв» і «Кіровоградський колегіум-спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ступенів»  разом з поважними гостями, серед яких: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Грабенко Олександр Володимирович і головний спеціаліст відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти Журавльова Ольга Вʻячеславівна, був запрошений настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці протоієрей Євгеній Назаренко. Після слів привітання та нагородження грамотами випускників від керівництва цих навчальних комплексів та виступу представників державної влади, з пастирським словом до дітей, батьків і вчителів звернувся отець Євгеній, призвавши до вірності Господу Богу, Святій Православній Церкві і українському народові, та побажав учням Божої помочі в навчанні, миру в серцях і колективі, миру у нашій державі. Щоб їх здобутки приносили користь суспільству і Батьківщині, і тоді Божа благодать прибуватиме з тими хто продовжує навчання у гімназії, так і з тими, хто випускається у доросле життя. Після цього відбулася святкова концертна програма, по завершені котрої всім присутнім – викладачам, випускникам, учням, батькам і почесним гостям протоієрей Євгеній подав благословення кропленням Святою водою.

1 червня клірик Свято-Миколаївського собору м. Новомиргорода ієрей Ярослав Кушнірчук взяв участь у святі Останнього дзвоника в Новомиргородській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 1. На заході були присутні високоповажні гості: голова Кіровоградської обласної ради Чорноіваненко О.А., голова Новомиргородської районної ради Совенко С.М., Новомиргородський міський голова Забажан І.В. У своєму слові священик наголосив, що учителі повинні навчитися доносити до своїх учнів істини не лише емоціями, але й молитвою за тих, хто не розуміє і не сприймає. Щоб сам Бог дарував їм премудрість, а учні з проханнями за своїх учителів, щоб Господь не дав їм забути, що таке любов.  І лише тоді у цій духовній гармонії народиться істина, на основі якої буде будуватися нове суспільство, яке увіллє нову кров у жили України.