Актуально


 

"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск другий від 20.05.18.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

 


II Міжнародна науково-практична конференція «Тенденції розвитку соціального служіння в Україні: історія, практика, стан і перспективи»

 

23 травня 2018 року у Кропивницькому інституті державного та муніципального управління. Детальніше>>> 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Протд. Роман Мельник

Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового

Картинки по запросу воскресение

Свящ. Максим Бойчура

Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости18.05.2017  Хресна хода та молитовне стояння біля стін Кіровоградської обласної адміністрації (+відео)

18 травня 2017 р. у день розгляду антицерковних законопроектів №4128, який може узаконити «церковне рейдерство», та №4511,  який покликаний дискредитувати Українську Православну Церкву, по благословенню Високопреосвященнішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського, духовенство та віруючі Кіровоградської єпархії УПЦ звершили Хресну ходу та молитовне стояння біля стін Кіровоградської обласної адміністрації.
Розпочалось все богослужінням у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці. Потім священнослужителі та прихожани храмів нашого міста пройшли Хресною ходою по центральній вулиці до Кіровоградської обласної адміністрації, де богослужіння продовжилось. Священнослужителі на чолі з секретарем єпархіального управління прот. Романом Кондратюком вручили Голові Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменку Сергію Анатолійовичу лист-звернення від Керуючого Кіровоградською єпархією УПЦ архієпископа Іоасафа, духовенства та віруючих області з проханням сприяння захисту конституційних прав щодо вибору віри та релігійної приналежності громадян нашої держави.
Причиною проведення Хресного ходу та молитовного стояння є обурення віруючих Української Православної Церкви у звʻязку з внесенням на розгляд Верховної Ради України антицерковних та антиконституційних законопроектів, які ставлять під пряму загрозу канонічний устрій та внутрішнє життя Православної Церкви в Україні. Дані законопроекти передбачають кардинальну зміну моделі державно-церковних відносин і цілеспрямовано направлені на дискримінацію канонічної Української Православної Церкви. Вони не тільки порушують права і свободи віруючих УПЦ, але й суперечать як нормам міжнародного права і нормам Конституції України (ст. 35), які гарантують право конфесії самостійно визначати свої внутрішні правила, а також узаконюють рейдерські захоплення храмів і майна православних громад.
Тільки Українська Православна Церква знаходиться у молитовному єднанні з усім світовим Православʻям, а всі інші так звані "православні церкви", як би пафосно вони себе не іменували, знаходяться в розколі, що засвідчують всі Предстоятелі Помісних Православних Церков та церковні ієрархи, висловлюючи свою підтримку канонічній Православній Церкві в Україні. Вона є найбільшою історичною християнською конфесією України і в наш час зʻявляються люди, які виступають проти мільйонів українців. В день розгляду антицерковних законопроектів більше десяти тисяч віруючих звершують молитовне стояння під стінами Верховної Ради України, такі заходи проходять по багатьох містах України з метою змусити народних обранців почути думку релігійної частини суспільства й упередити узаконення в Україні дискримінації за релігійною ознакою.