Актуально


Обласний конкурс для дітей та молоді міста Кропивницького та Кіровоградщини «Давай дружити!» (АНОНС)


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 Хрещення Господнє: істина і міфи

Прот. Іоанн Шемедюк

Хрещення Господнє: істина і міфи 

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости18.05.2017  Хресна хода та молитовне стояння біля стін Кіровоградської обласної адміністрації (+відео)

18 травня 2017 р. у день розгляду антицерковних законопроектів №4128, який може узаконити «церковне рейдерство», та №4511,  який покликаний дискредитувати Українську Православну Церкву, по благословенню Високопреосвященнішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського, духовенство та віруючі Кіровоградської єпархії УПЦ звершили Хресну ходу та молитовне стояння біля стін Кіровоградської обласної адміністрації.
Розпочалось все богослужінням у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці. Потім священнослужителі та прихожани храмів нашого міста пройшли Хресною ходою по центральній вулиці до Кіровоградської обласної адміністрації, де богослужіння продовжилось. Священнослужителі на чолі з секретарем єпархіального управління прот. Романом Кондратюком вручили Голові Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменку Сергію Анатолійовичу лист-звернення від Керуючого Кіровоградською єпархією УПЦ архієпископа Іоасафа, духовенства та віруючих області з проханням сприяння захисту конституційних прав щодо вибору віри та релігійної приналежності громадян нашої держави.
Причиною проведення Хресного ходу та молитовного стояння є обурення віруючих Української Православної Церкви у звʻязку з внесенням на розгляд Верховної Ради України антицерковних та антиконституційних законопроектів, які ставлять під пряму загрозу канонічний устрій та внутрішнє життя Православної Церкви в Україні. Дані законопроекти передбачають кардинальну зміну моделі державно-церковних відносин і цілеспрямовано направлені на дискримінацію канонічної Української Православної Церкви. Вони не тільки порушують права і свободи віруючих УПЦ, але й суперечать як нормам міжнародного права і нормам Конституції України (ст. 35), які гарантують право конфесії самостійно визначати свої внутрішні правила, а також узаконюють рейдерські захоплення храмів і майна православних громад.
Тільки Українська Православна Церква знаходиться у молитовному єднанні з усім світовим Православʻям, а всі інші так звані "православні церкви", як би пафосно вони себе не іменували, знаходяться в розколі, що засвідчують всі Предстоятелі Помісних Православних Церков та церковні ієрархи, висловлюючи свою підтримку канонічній Православній Церкві в Україні. Вона є найбільшою історичною християнською конфесією України і в наш час зʻявляються люди, які виступають проти мільйонів українців. В день розгляду антицерковних законопроектів більше десяти тисяч віруючих звершують молитовне стояння під стінами Верховної Ради України, такі заходи проходять по багатьох містах України з метою змусити народних обранців почути думку релігійної частини суспільства й упередити узаконення в Україні дискримінації за релігійною ознакою.