Анонсы


 


 

 


 

 Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 



Икона дня








Вопрос священнику


Публикации

 

 

 


 


Ієромонах Зосима (Город)
Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Протд. Роман Мельник

Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

Послання Високопреосвященнішого Іоасафа архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського духовенству, чернецтву та всім вірним Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви з приводу проведення Всеправославного Собору та зустрічі Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Папою Римським Франциском

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

ПОСЛАННЯ Високопреосвященішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського віруючим Кіровоградської єпархії в зв'язку з обранням Предстоятеля УПЦ



Архив новостей

Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВА



Наши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page







Патриархия.RU





Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости



16.05.2017  Відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Тенденції розвитку соціального служіння на Україні: історія, практика, стан і перспективи» (+видео)

В складних умовах суспільного і державного життя особливої важливості набуває діяльність різних організацій на обʻєднання зусиль в сфері соціального служіння. Також виникає необхідність взаємного обговорення тих чи інших актуальних питань даного направлення, аналізування практичного досвіду роботи з людьми, наукового обґрунтування сучасного стану та перспектив розвитку соціального служіння.
У звʻязку з цим, з благословення керуючого Кіровоградською єпархією Української Православної Церкви архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, 16 травня 2017 р. відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Тенденції розвитку соціального служіння на Україні: історія, практика, стан і перспективи». Кіровоградська єпархія Української Православної Церкви разом з ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету» стали співорганізаторами заходу зустрічі науковців, практиків та духовенства.
Основні тематичні напрями конференції:
1. Філософсько-богословські аспекти соціального служіння.
2. Милосердя та благодійність історії України: актуальність досвіду в сьогоденні.
3. Сучасні практики соціальної роботи: проблеми і перспективи.
4. Соціальне служіння в освітньому середовищі: психолого-соціальна робота, духовно-моральне виховання й просвітництво.
5. Сімʻя: виклики сучасності і шляхи вирішення.
6. Молодіжне соціальне служіння.
У пленарному засіданні конференції було зачитане вітальне слово Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа.
Потім з доповідями виступили:

Литвин І. І. – директор ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету», кандидат юридичних наук, доцент;
Протоієрей Сергій Ющик – перший проректор Київської духовної академії і семінарії, кандидат богословських  наук, професор;
Архімандрит Сільвестр (Стойчев) - старший помічник ректора по навчально-методичній роботі Київської духовної академії і семінарії, кандидат богословських  наук, професор;
Священик Віталій Ігнатьєв – завідувач кафедри філософських та гуманітарних дисциплін КІДМУ, кандидат філософських наук, доцент;
Коваленко Н. М. - директор міської гімназії №9.
Дуже цікавим виявилося спілкування присутніх у форматі "запитання - відповідь", де кожен бажаючий міг висловити свою думку, а також отримати компетентну відповідь на своє запитання.
На секційних засіданнях участь взяли священнослужителі Кіровоградської єпархії УПЦ, представники громадськості, науковці, викладачі, студенти.