Анонсы


 Телепередача

"Глас православный"   

 

Выпуск от 10 сентября 2017 года

Тема передачі: прп. Іов Почаївський.
Гість програми: настоятель Свято-Успенського храму смт Смоліно прот. Олександр Хомич.
Рубрика «Відповіді священика» (17:37):
- Які існують конкретні ознаки того, що Святе Письмо є справжнє Слово Боже?
 
Передача выходит
на Кировоградском областном телеканале
раз в неделю – по воскресным дням в 20:15

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

    

Щодо перейменування міста КіровоградаЦентр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31
Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 


  Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект
Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового
Сім слів Спасителя на Хресті

Почитание Богородицы на Востоке и Западе

Біблійна герменевтика в Православній Церкві
Гуманізм як невід'ємна основа християнського світосприйняття
Панібратство та фамільярність по відношенню до Спасителя
Является ли грехом стремление женщины выглядеть красиво?

Висвітлення соціальної роботи Церкви в сучасних ЗМІ та соцмережах з точки зору християнських морально-етичних норм

Послання Високопреосвященнішого Іоасафа архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського духовенству, чернецтву та всім вірним Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви з приводу проведення Всеправославного Собору та зустрічі Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Папою Римським Франциском

История возникновения православного иконографического канона

Икона является неотъемлемым элементом многовековой православной традиции, и одним из главнейших характерных атрибутов, отличающих человека с православным мировоззрением от любого инославного христианина.

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

Учение апостола Павла о подлинной христианской свободе

Без христианского, библейски и святоотечески обоснованного духовно-нравственного критерия определения истинной свободы, нет и не может быть реальной возможности положительно решить вопрос о внешних социальных свободах, осмыслению которых всё больше придаётся значения нашими современниками в общественном пространстве.

 

 

Авторитет отців Церкви

Твори святих отців Церкви перших століть – це одна з найважливіших та найзначущих складових того величезного надбання, котре стяжала Церква Божа протягом двох тисячоліть свого існування.

Сумний приклад псевдоцерковного екуменічного експериментаторства

У дуже багатьох небайдужих представників громадськості Кіровограда та області виникає справедливе та закономірне питання: що ж це за «церква», котра так легковажно та зухвало зраджує свою віру, та так легко шукає єдності з католиками?

Значение догматических постановлений IV Вселенского собора (451 г.) для современников

Эпохальная догматическая формула, принятая на этом соборе, "навеки ограждает, описывает, выражает то, что составляет саму сущность христианства, саму радостную тайну Евангелия. …Халкидонский догмат дал человечеству новое измерение; его подлинная мера – Богочеловечество".

Основные причины Реформации в Европе в начале XVI в.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

ПОСЛАННЯ Високопреосвященішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського віруючим Кіровоградської єпархії в зв'язку з обранням Предстоятеля УПЦАрхив новостей

Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости09.05.2017  Священнослужителі єпархії взяли участь у заходах приурочених до Дня Перемоги

9 травня 2017 року клірик храму на честь великомученика Димитрія Солунського смт.Завалля прот. Димитрій Літвінов прийняв участь у святковому заході з нагоди 72-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
Священик звернувся до ветеранів та усіх присутніх з вітальним словом, в якому розкрив велич жертовної любові героїв воєнного покоління, які явно чи сокровенно виконали заповідь Господа нашого Іісуса Христа: «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх»(Ін.15:13)
На урочистому заході були присутні начальник відділу освіти Гайворонської РДА Гродзіцький О.В., селищний голова Дубінський В.П., жителі селища, гості, молодь та маленькі вихованці дитячих садочків.

Жителі  смт. Смоліне та с. Березівки   зібрались біля братської могили воїнів Великої Вітчизняної війни, щоб достойно згадати подвиг тих, хто поклав свою душу заради миру на нашій землі. Настоятель Успенського храму смт. Смоліне прот. Олександр Хомич взяв участь в урочистостях, присвячених Дню Перемоги, де звернувся до присутніх з словом, в якому  закликав усіх  памʻятати з вдячністю та смутком про те, як рідні нам та зовсім незнайомі люди віддавали своє життя за Батьківщину, волю, світле майбутнє своїх дітей. По закінченні промови була звершена спільна заупокійна  молитва за героїв, полеглих на полях битв, яким не судилося побачити Велику Перемогу, та тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо долали всі тяготи, відновлюючи зруйновані міста і селища.

Настоятель храму с. Хащувате протоієрей Олександр Бадіон взяв участь у мітингу присвяченому Дню Перемоги у Великій Вітчизняній Війні. Звертаючись до присутніх після завершення заупокійної літії, він промовив: «Дорогі браття і сестри! Стоячи на цьому святому місці, згадуються слова, які Бог сказав пророку Моісею: «Моісей, Моісей! Зніми взуття із ніг твоїх, бо земля на якій ти стоїш свята!». І дійсно, куди не глянь, не знайдеш у нашій Вітчизні місця, яке не оросила б кров воїна-захисника. У кожної свідомої людини немає більш піднесеного почуття і більш величного закону, аніж виконання обовʻязку присущого її званню. Таке почуття є у кожного солдата, який з моменту складання військової присяги усвідомлює, що в разі потреби повинен не пожаліти свого життя заради свого народу. Перед поглядом воїна завжди повинна перш за все сіяти слава того бойового знамені, перед яким він приймав присягу. Саме тоді, у далекому 1945-му році, перемога у Вітчизняній війні припала на Пасху. Тому і сьогодні, проводячи паралелі духовної перемоги Христа над смертю і добра над злом, у нашій памʻяті і свідомості воскресає надія на те, що перемога, здобута кровʻю наших героїв, дала нам шанс будувати суспільство основане на взаємоповазі і жертовності, і Господь, перед лицем Якого вічноживими є усі «хто душу свою положив за други своя», допоможе нам у цьому. Амінь.».

З нагоди Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні в селі Лозуватка Маловискiвського району відбулися святкові заходи.
Участь в заходах прийняв настоятель Покровського храму села iєрей Iоанн Цупик.
Священнослужитель разом з численними парафіянами звершив хресний хід від храму до памятника воїнам-визволителям, де звершив заупокійну молитву. Після цього отець Iоанн звернувся до присутніх з пастирським словом. Після цього священик запалив лампадку та возложив квіти.