Актуально


 

"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск другий від 20.05.18.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

 


 

 Православний сімейно-юнацький табір "ВЕРШИНА" 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Протд. Роман Мельник

Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового

Картинки по запросу воскресение

Свящ. Максим Бойчура

Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости09.05.2017  Священнослужителі єпархії взяли участь у заходах приурочених до Дня Перемоги

9 травня 2017 року клірик храму на честь великомученика Димитрія Солунського смт.Завалля прот. Димитрій Літвінов прийняв участь у святковому заході з нагоди 72-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
Священик звернувся до ветеранів та усіх присутніх з вітальним словом, в якому розкрив велич жертовної любові героїв воєнного покоління, які явно чи сокровенно виконали заповідь Господа нашого Іісуса Христа: «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх»(Ін.15:13)
На урочистому заході були присутні начальник відділу освіти Гайворонської РДА Гродзіцький О.В., селищний голова Дубінський В.П., жителі селища, гості, молодь та маленькі вихованці дитячих садочків.

Жителі  смт. Смоліне та с. Березівки   зібрались біля братської могили воїнів Великої Вітчизняної війни, щоб достойно згадати подвиг тих, хто поклав свою душу заради миру на нашій землі. Настоятель Успенського храму смт. Смоліне прот. Олександр Хомич взяв участь в урочистостях, присвячених Дню Перемоги, де звернувся до присутніх з словом, в якому  закликав усіх  памʻятати з вдячністю та смутком про те, як рідні нам та зовсім незнайомі люди віддавали своє життя за Батьківщину, волю, світле майбутнє своїх дітей. По закінченні промови була звершена спільна заупокійна  молитва за героїв, полеглих на полях битв, яким не судилося побачити Велику Перемогу, та тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо долали всі тяготи, відновлюючи зруйновані міста і селища.

Настоятель храму с. Хащувате протоієрей Олександр Бадіон взяв участь у мітингу присвяченому Дню Перемоги у Великій Вітчизняній Війні. Звертаючись до присутніх після завершення заупокійної літії, він промовив: «Дорогі браття і сестри! Стоячи на цьому святому місці, згадуються слова, які Бог сказав пророку Моісею: «Моісей, Моісей! Зніми взуття із ніг твоїх, бо земля на якій ти стоїш свята!». І дійсно, куди не глянь, не знайдеш у нашій Вітчизні місця, яке не оросила б кров воїна-захисника. У кожної свідомої людини немає більш піднесеного почуття і більш величного закону, аніж виконання обовʻязку присущого її званню. Таке почуття є у кожного солдата, який з моменту складання військової присяги усвідомлює, що в разі потреби повинен не пожаліти свого життя заради свого народу. Перед поглядом воїна завжди повинна перш за все сіяти слава того бойового знамені, перед яким він приймав присягу. Саме тоді, у далекому 1945-му році, перемога у Вітчизняній війні припала на Пасху. Тому і сьогодні, проводячи паралелі духовної перемоги Христа над смертю і добра над злом, у нашій памʻяті і свідомості воскресає надія на те, що перемога, здобута кровʻю наших героїв, дала нам шанс будувати суспільство основане на взаємоповазі і жертовності, і Господь, перед лицем Якого вічноживими є усі «хто душу свою положив за други своя», допоможе нам у цьому. Амінь.».

З нагоди Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні в селі Лозуватка Маловискiвського району відбулися святкові заходи.
Участь в заходах прийняв настоятель Покровського храму села iєрей Iоанн Цупик.
Священнослужитель разом з численними парафіянами звершив хресний хід від храму до памятника воїнам-визволителям, де звершив заупокійну молитву. Після цього отець Iоанн звернувся до присутніх з пастирським словом. Після цього священик запалив лампадку та возложив квіти.