Актуально


 

"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск другий від 20.05.18.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

 


 

 Православний сімейно-юнацький табір "ВЕРШИНА" 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Протд. Роман Мельник

Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового

Картинки по запросу воскресение

Свящ. Максим Бойчура

Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости16.04.2017  Високопреосвященніший архієпископ Іоасаф очолив урочисте Пасхальне богослужіння у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці (+відеотрансляція)

У святу ніч з 15 на 16 квітня,  коли Православна Церква відзначає найвеличніше свято, торжество із торжеств, Світле Христове Воскресіння, Його Високопреосвященство архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф очолив Пасхальне богослужіння у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці. Архіпастирю співслужило духовенство собору.
В канун святкового богослужіння Правлячий архієрей роздав всім присутнім Благодатний вогонь, який зійшов в Велику Суботу в Єрусалимському Храмі Воскресіння Христового о 14:22 за київським часом. Владика у складі офіційної делегації УПЦ перебував напередодні Пасхи Христової у Святому місті Єрусалим і власноруч доставив своїй пастві Святий Вогонь. Віруючі люди з невимовною радістю зустрічали свого архіпастиря, не стримуючи сліз радості. Владика Іоасаф перед богослужінням звернувся до всіх зі словом проповіді, в якій розповів про головні моменти своєї паломницької поїздки, а також описав сходження Благодатного вогню на Гробі Господному, як прояв невичерпної Божої любові та милосердя роду людському. Після цього він благословив віруючих запаленими свічками і роздав величну святиню людям, ділячись радісною звісткою Воскресіння Христового вічно живими та спасительними словами: "Христос Воскрес!"
Великоднє богослужіння у Кафедральному соборі Різдва Божої Матері розпочалося традиційним Хресним ходом навколо собору під спів стихири «Воскресение Твое, Христе Спасе». Після чого Керуючий Кіровоградською єпархією архієпископ Іоасаф очолив пасхальну Утреню та святкову Божественну літургію.
Святкове Євангеліє про предвічне існування Сина Божого (Ін. 1:1-17) читалося на шести мовах. Архієпископ Іоасаф почав читання на давньогрецькій мові, далі духовенство продовжило читання латинською, англійською, українською, російською і церковнословʻянській мовах. В кінці Літургії секретар єпархії прот. Роман Кондратюк прочитав Пасхальне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.
Після заамвонної молитви, Владика Іоасаф освятив Артоси, прочитав молитви на освячення пасхальних приношень, а також окропив їх Святою водою.
По закінченні богослужіння Правлячий архієрей привітав усіх з великим Святом Воскресіння Христового та побажав, щоб відчуття пасхальної радості невичерпно наповнювало серця віруючих.
Пасха Христова – найвеличніше свято всього християнського світу. Про це говорить у своєму слові св. Епіфаній Кіпрський: «Свято Воскресіння Христового урочистіше всіх інших, воно становить для всього світу тріумф оновлення і спасіння. Цей празник є глава і верх всіх свят». Св. Григорій Богослов у своєму 45-му слові на Пасху говорить: «Нині спасіння світові – світові видимому і невидимому. Христос піднявся із мертвих, встаньте з Ним і ви, Христос у славі Своїй, восходіть і ви; Христос з гробу, звільняйтесь від уз гріха. Відкриваються ворота пекла, знищується смерть. Воскресіння Спасителя у нас – празників празник і торжество із торжеств». Свята Православна Церква у своїх піснеспівах називає Пасху Великою, спасителькою, таємничою, світлом світу, всечесною, стверджуючою перемогу над смертю, відкриваючою нам Райські обителі. Всі богослужіння закликають радіти небо і землю, світ видимий і невидимий.
Вся сутність, радість і торжество Святої Пасхи виражена в словах, якими здавна християни вітають один одного у цей святий день: «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!». Ці слова за богослужінням багаторазово повторювалися, утверджуючи вічну перемогу добра над злом, спасіння і визволення людства від рабства гріха.