Анонсы


Напередодні Світлого Христового Воскресіння у складі офіційної делегації УПЦ у місто Єрусалим за Благодатним вогнем вирушить Керуючий Кіровоградською єпархією Високопреосвященнійший архієпископ Іоасаф

Запрошуємо всіх віруючих напередодні урочистого Пасхального богослужіння   
15 квітня близько 23:00 

 в Кафедральному соборі  
Різдва Пресвятої Богородиці
 
долучитися до зустрічі нашого архіпастиря, який доставить Благодатний вогонь своїй богоспасаємій пастві зі святого міста Єрусалима в канун святкування Пасхи Христової. Правлячий архієрей благословить всіх запаленими Святим Вогнем свічками та поділиться радісною звісткою Воскресіння Христового вічно живими та спасительними словами:  
"Христос Воскрес!"
 


 Телепередача

"Глас православный"   

 

Выпуск от 26 марта 2017 года

   

Тема випуску: святитель Кирило Єрусалимський.
Гість програми: ключар Спасо-Преображенського Кафедрального собору прот. Андрій Бобрик.
Рубрика «Відповіді священика» (18:58):
- Як пояснити той факт, що деякі історики та богослови відносили свт. Кирила до аріан на тій підставі, що він отримав посвячення в єпископи від аріанина Акакія Кесарійського і деякий час був у лавах так званої антинікейської опозиції?
 
Передача выходит
на Кировоградском областном телеканале
раз в неделю – по воскресным дням в 20:15

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


 

 

Щодо перейменування міста КіровоградаЦентр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31
Телефон працює з 9:00 до 19:00Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

Послання Предстоятеля УПЦ 

Блаженнійшого Митрополита Онуфрія

 з нагоди Прощеної неділі та початку Великого посту


Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового
   Сім слів Спасителя на Хресті
Почему Бог не совершил Воплощение сразу же после грехопадения Адама и Евы?
Що означають слова Різдвяного янгольського співу в Лк. 2:14?

Почитание Богородицы на Востоке и Западе

Біблійна герменевтика в Православній Церкві
Гуманізм як невід'ємна основа християнського світосприйняття
Панібратство та фамільярність по відношенню до Спасителя
Является ли грехом стремление женщины выглядеть красиво?

Висвітлення соціальної роботи Церкви в сучасних ЗМІ та соцмережах з точки зору християнських морально-етичних норм

Послання Високопреосвященнішого Іоасафа архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського духовенству, чернецтву та всім вірним Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви з приводу проведення Всеправославного Собору та зустрічі Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Папою Римським Франциском

История возникновения православного иконографического канона

Икона является неотъемлемым элементом многовековой православной традиции, и одним из главнейших характерных атрибутов, отличающих человека с православным мировоззрением от любого инославного христианина.

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

Учение апостола Павла о подлинной христианской свободе

Без христианского, библейски и святоотечески обоснованного духовно-нравственного критерия определения истинной свободы, нет и не может быть реальной возможности положительно решить вопрос о внешних социальных свободах, осмыслению которых всё больше придаётся значения нашими современниками в общественном пространстве.

 

 

Авторитет отців Церкви

Твори святих отців Церкви перших століть – це одна з найважливіших та найзначущих складових того величезного надбання, котре стяжала Церква Божа протягом двох тисячоліть свого існування.

Сумний приклад псевдоцерковного екуменічного експериментаторства

У дуже багатьох небайдужих представників громадськості Кіровограда та області виникає справедливе та закономірне питання: що ж це за «церква», котра так легковажно та зухвало зраджує свою віру, та так легко шукає єдності з католиками?

Значение догматических постановлений IV Вселенского собора (451 г.) для современников

Эпохальная догматическая формула, принятая на этом соборе, "навеки ограждает, описывает, выражает то, что составляет саму сущность христианства, саму радостную тайну Евангелия. …Халкидонский догмат дал человечеству новое измерение; его подлинная мера – Богочеловечество".

Основные причины Реформации в Европе в начале XVI в.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

ПОСЛАННЯ Високопреосвященішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського віруючим Кіровоградської єпархії в зв'язку з обранням Предстоятеля УПЦАрхив новостей

Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости11.02.2017  Таїнство Хрещення над учасницею молодіжного волонтерського руху «Покров»

Заступник керівника Відділу благодійності і соціального служіння протоієрей Іван Шемедюк звершив Таїнство Хрещення над учасницею молодіжного волонтерського руху «Покров» Оленою Петренко.
Один з напрямків спрямування діяльності молодіжного відділу Кіровоградської єпархії – приєднання молоді до Церкви та залучення до богослужбового, євхаристичного життя.
Олена вже близько 2-х років допомагає Церкві та бере участь у соціальному та молодіжному служінні Кіровоградської єпархії, зокрема у волонтерському русі «Покров».
У кафедральному Спасо-Преображенському соборі Олена  прийняла Таїнство Хрещення і стала частиною Тіла Христового - Церкви. Протоієрей Іван Шемедюк побажав їй, щоб завжди мала велику і живу віру у Христа, щоб усім серцем та душею старалась проявляти любов до Господа, щоб з добротою та теплом допомагала діткам та нужденним.