Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 
 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Чудесна історія одного воїна ЗСУ - прихожанина Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости08.01.2017  Різдво Христове дитячими вустами

7 січня 2017 року прославляли Новорожденного  Спасителя у Спасо-Преображенському кафедральному соборі священики і віруючі, хори і діти недільної школи, віншуючи цю новину віршованими рядками, щирими словами та колядками. Діти були переодягнені в пастушків, мудреців, царів та янголів, і це перенесло присутніх у той час та епоху, дало можливість відчути справжню радість Народження і присутність Месії. Люди уважно і з задоволенням спостерігали за розвитком подій, інсценізованим дійством, а по закінченню колядок і вітань, голосно аплодували і дякували за свято. Завершальним акордом різдвяного виступу було вручення священиком Андрієм Бобриком солодких подарунків дітям і працівникам храму.

Також у день Різдва Христового в Свято-Покровському храмі міста по закінченні святкового богослужіння відбувся концерт недільної школи в честь святителя Іоанна Златоуста, діючої при храмі. Вихованці школи показали прихожанам і гостям храму невелику сценку, що розкриває суть свята, проспівали колядки та побажали всім здоровʻя, миру, добра і благополуччя. Після виступу діток зі словами привітань до всіх звернувся ключар храму, протоієрей Андрій Толубець. Отець Андрій подякував вчителям недільної школи та дітям за прекрасний виступ, який, безсумнівно, порадувало і подарував масу приємних вражень всім прихожанам храму. Ну і як же без подарунків? Не тільки вихованці недільної школи, але і всі діти, що перебували у храмі, отримали солодощі. А на наступний день, 8-го січня, учнів недільної школи чекав ще один подарунок – чудово проведений час в клубі тайм «Барліг», де діти разом з акторами взяли участь в анімаційному поданні, присвяченому святу Різдва Христового.

У неділю 8 січня по завершенню Богослужіння в храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці пролунали Різдвяні привітання від дітей. Прославляючи новонародженого Богомладенця, колядки співали учні недільної та музичних шкіл, співали і діти, і дорослі. За подаровану чудову, святкову атмосферу, кожен колядник отримав солодкий гостинець від духовенства храму. По цьому святкування перемістилося на подвірʻя до Різдвяного вертепу, де теж колядування не стихали. Чай, солодощі, багато снігу, саме те, що необхідно для веселої дітвори!

В день Різдва Христового у Свято-Успенському храмі після Божественної літургії та неординарної виставки творчих робіт юних художників відбулася постановка театралізованого дійства «Різдвяний вертеп» зусиллями вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру. Глядачі вистави мали змогу ще раз згадати події пов’язані з приходом в світ Бога та отримати естетичне задоволення від гри маленьких акторів. Особливо варто відмітити сюжет з царями, які прийшли на поклоніння до Новонародженого Дитяти. В інтерпретації нашого «Різдвяного вертепу» це не східні волхви-мудреці, а князі українського народу: Володимир Великий, Роман Галицько-Волинський та Богдан Хмельницький. У своїй промові-молитві до Богомладенця Христа великі мужі просять миру для свого народу. Досить цікавою була гра Мошка, який максимум докладає зусиль для того, щоб збагатити себе матеріально та довести країну до банкрутства. Але в світ приходить Бог. Світло заливає темряву та Правда перемагає обман. Такі герої як Мошко та Біда отримають по своїх заслугах, а царя Ірода Смерть забирає з собою. Залишаються прості пастухи та мудрі князі, які у силу своїх можливостей прославляють Месію. Після вистави молоді актори отримали масу овацій та аплодисментів, а прихожани з справжнім різдвяним настроєм розійшлися по своїх оселях.

8 січня вихованці молодшої групи недільної школи, що діє при Свято-Іоанно-Зачатієвському храмі м. Гайворон, по завершенні Божественної літургії привітали прихожан храму з Різдвом Христовим. Дітки заспівали дві колядки, а також у віршованих привітаннях прославили народженого Спасителя світу. На згадку про перший церковний виступ кожному учаснику, а також всім присутнім в храмі дітям, були роздані солодкі подарунки.