Актуально


Тренінг 7 секретів ефективного батьківства (АНОНС)


День пам'яті всіх спочилих священнослужителів Єлисаветграду (АНОНС)


Фильм о Свято-Покровском храме на Ковалевке

 


 

 "День тата" біля Свято-Успенського храму (+відео)


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 1-й від 29.09.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

  Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії
 

Крещение Руси.
Выбор веры.

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости25.10.2016  Вихованці недільної школи Свято-Успенського храму взяли участь у відкритті виставки «Вивчаємо Пікассо разом»

22 жовтня у приміщенні Кіровоградського обласного художнього музею відбулося відкриття виставки «Вивчаємо Пікассо разом». Вихованці недільної школи Свято-Успенського храму взяли участь у заході, підготувавши ряд робіт для експозиції.
Вже другий рік поспіль при недільній школі Свято-Успенського храму діє художня студія. Керівник студії Зонтарія Ірина Михайлівна, старший викладач факультету дизайну Кіровоградського коледжу та Кіровоградського інституту ВНЗ «Університет сучасних знань», відмінник освіти України. Серед батьків Ірина Михайлівна має аторитет професійного, уважного, люблячого дітей педагога-психололга.
У період проведення заходу Ірина Михайлівна та Олена Степанок, зав. відділом науково-просвітницької роботи,Кіровоградського обласного художнього музею розповіли дітям та їх батькам про життя та творчість П. Пікассо та пролили світло розуміння на одну з авангардних течій в образотворчому мистецтві початку XX століття – кубізм.
Після цікавої бесіди всі присутні, як діти, так і їх батьки, мали можливість долучитися до майстер-класу по написанню власної картини у традиціях кубізму.
На завершення юні художники отримали подарунки за свої креативну працю.
Свої роботи презентували наступні вихованці недільної школи:Софія Мілько (5років) «Наймиліша, найрідніша», Катерина Іващенко (5років) «Мері Попінс», Олександр Атласюк (5років) «Загадкове обличчя», Софія Сілантьєва ( 6років) «Пелюсткова фея», Марія Новак (6років): «Щеплення. Хто наступний», «Думи мої, думи», Вероніка Канчук(7років): «Відшукай ім’я», «А, хто зів варення», Євген Андрійчук (9років) «Шоколадний на всі 100», Варвара Комар (9 років): «Зазираючи у вікна», «Передчуття», «Подорож у часі», Ілона Повалій (9років): «Карамельний водограй», «Вгадай моє ім’я», Дарина Біла (10років) «Арлекін», Марія Волошина (11років):т «Мінерва», «Задумлива Марго», Софія Береза (11років): «Загадка про моє ім’я», «Слухайте музику серцем», Олексій Гілєвой (12років), «Надія на щастя», Віктор Анохін (13років) «Захисник миру».