Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости26.08.2016  Православно-юнацький клуб «Лови момент» відвідав Державний архів Кіровоградської області

З нагоди Дня незалежності України учасники православно-юнацького клубу «Лови момент» духовно-просвітницького центру Свято-Успенського храму м. Кіровограда відвідали презентацію виставки архівних документів та матеріалів «Роль особистості у державотворчому процесі», присвяченої 25-ти річчю незалежності України, у Державному архіві Кіровоградської області.
На виставці експонувалися документи (у т.ч. фотодокументи), які висвітлюють роль визначних людей нашого краю у боротьбі за незалежність нашої держави. Гості мали можливість ознайомитись з архівними документами кінця ХІХ - ХХ ст., що висвітлюють вагомий внесок у розбудову держави видатних осіб нашого краю, а саме: М.Кропивницького, Є.Чикаленка, В.Винниченка, Є.Маланюка, М.Смоленчука, В.Кобзаря.
На відкритті виставки виступили з промовами директор Державного архіву Кіровоградської області Бабенко О.О., завідувач науковою редакцією комунальної установи “Кіровоградське обласне відділення пошуково-видавничого агентства “Книга пам’яті України” Шевченко Б.Л., головний архівіст відділу археографії та використання документів Державного архіву Кіровоградської області Петренко І.Д., головний археограф, кандидат історичних наук Колєчкін В.П.
Про представлені на виставці документи розповіла провідний бібліограф відділу археографії та використання документів Ногіна. В.І.
Після відкриття виставки юнакам та дівчатам було запропоновано екскурсію архівом. Заступник начальника відділу-головного зберігача фондів Таляренко Л.М. провела молодь до архівосховища та розповіла про умови їх зберігання.
Потім «клубісти» ознайомились з роботою лабораторії мікрофільмування та реставрації документів, де їм на практиці показали, як реставруються документи.
А завершальним «акордом» було знайомство з цікавими документами, які свідчать про важливу роль церковно-приходських шкіл та духовних училищ у навчальному процесі молоді у ХІХ - початку ХХ ст.ст. Серед таких архівних документів – грамоти, табелі успішності, екзаменаційні відомості, письмові роботи тощо.
Відвідини Державного архіву Кіровоградської області стали для юнаків і дівчат пізнавальним заходом: вони поглибили свої знання про зазначені особистості та  віхи історії України та дізнались про  цікаву професію архівіста.