Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


Православний сімейно-юнацький табір у Карпатах “ВЕРШИНА” (АНОНС)
 


Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости09.05.2016  Священнослужителі Кіровоградської єпархії взяли участь у заходах, приурочених до Дня Перемоги

9  травня, в 71-шу річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні, священнослужителі Кіровоградської єпархії УПЦ звершили богослужіння за живих та померлих учасників війни та взяли участь у заходах, приурочених до Дня Перемоги.
У Свято-Благовіщенському храмі м. Кіровограда керівник Військового відділу Кіровоградської єпархії прот. Євгеній Назаренко та священик Роман Загоруйко звершили особливі богослужіння. Далі для ветеранів та дітей війни учнями Недільної школи при Благовіщенському храмі була підготовлена святкова програма, а потім і святкова трапеза.
Настоятель Свято-Успенського храму смт. Смоліне прот. Олександр Хомич  взяв участь в урочистостях, які пройшли на братській могилі, що у селищі Смоліне. У ході святкового концерту священику було надано слово. На завершення виступу  о. Олександр відслужив заупокійне богослужіння за полеглих у часі війни.
Благочинний храмів Голованівського округу прот. Міхаїл Мельникович відслужив панахиду за загиблими воїнами Великої Вітчізняної війни у смт. Побузьке та  с. Капітанка.
Протоієрей Олександр Бадіон у селах Хащувате і Котовка взяв участь у святкових заходах присвячених Дню Перемоги, завершивши заупокійні богослужіння по загиблих воїнах.
Клірик Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря священик Аркадій Задніпряний відвідав концерт у с. Обознівка. Він призвав усіх шанувати памʼять полеглих воїнів.
Біля обеліску Слави "Життя своє за Вітчизну поклавших", що знаходиться на території Спасо-Преображенського храму м. Помічна, було звершено заупокійну літію. Службу за полеглих воїнів Великої Вітчизняної війни провів настоятель храму протоієрей Діонісій Буренко. Священик закликав прихожан до молитви за полеглих героїв, а також не забувати і живих, які досі є живим свідченням жертовності, відваги та самовідречення заради ближніх. За кілька днів до цього на центральній площі міста Помічна відбувся захід-реквієм присвячений Великій Перемозі, у якому участь також взяв о. Діонісій.