Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 
 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Чудесна історія одного воїна ЗСУ - прихожанина Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости23.03.2016  Відбулася презентація першого номеру дитячого журналу "Янголятко"

23 березня в Кіровоградській обласні дитячій бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка відбулася презентація першого номеру єдиного у м. Кіровограді дитячого християнського розважально-пізнавального журналу «Янголятко». Осінню 2015 р. на базі Свято-Успенського духовно-просвітницького центру з благословіння архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, з ініціативи прот. Іоанна Шемедюка і учасниці молодіжного волонтерського руху «Покров» Макаревич Ольги почала фукціонувати Дитяча школа журналістики. Основне ядро даної школи склали учні недільної школи Свято-Успенського храму. Учасники школи мають змогу отримати основи журналістської діяльності, куди входять як теоретичні, так і практичні заняття.  
Одним з перших досягнень школи стало започаткування дитячого журналу «Янголятко». Керівник даного проекту прот. Іоанн Шемедюк у своєму слові зазначив: «Цей журнал є унікальним, адже авторство усіх матеріалів належить дітям. Кожен має свою рубрику і над нею працює, складаючи матеріали та створюючи необхідні ілюстрації. Тут кожен може проявити свої таланти та розвинути свої здібності». На благодійній основі доктор педагогічних наук, голова громадської організації «Духовний центр Кіровоградщини» Олександр Барно допоміг малечі видати 20 примірників журналу на 10 кольорових сторінках. 2 приміриники було подаровано для Кіровоградської обласної дитячої бібліотеки.
Координатор проекту Школи журналістики та головний редактор журналу Ольга Макаревич розповіла, що до діток запрошували журналістів, проводили майстер-класи. Безпосередньо з малечею займалась журналістка Світлана Дубина. «Хотілося, щоб діти у живому спілкуванні з журналістами дізнались що таке журналістика, навчилися робити свої матеріали»,- зазначила Ольга.
Рубрики, що наповнили журнал, представили двоє вихованців школи – Гілєвой Олексій та Волошина Марія. Серед іншого в першому номері "Янголятка" читачі знайдуть новини, біблійні історії, інтерв’ю, розмальовки, цікавинки, загадки, жарти, поезію, кросворди та головоломки.
Ірина Ткаченко, викладач кафедри видавничої справи і редагування КДПУ ім. В. Винниченка, похвалила дитячий проект: «Це яскравий приклад видавничого проекту. З дітьми важко і пізнавально працювати водночас. Ми раді, що відкрили такий проект і готові долучити наших студентів. Читайте, розвивайтеся і поважайте людей, які створюють такі проекти».
На презентацію журналу завітали учні 5-х класів ЗОШ №29, які активно розпитували про формування різних рубрик та діяльності дитячої школи журналістики
Дитяча медіашкола проводить заняття 2 рази на тиждень на безоплатній основі. Діти, яких зацікавив проект, можуть долучитися до Школи журналістики.
За інформацією можна звернутися за телефонами:
прот. Іоанн Шемедюк - (099)4910512, (068)2937968,
 Ольга Макаревич - (066)4171314.