Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости15.02.2016  Стрітення Господнє – день святкування 5-ї річниці перебування архієпископа Іоасафа на Кіровоградській кафедрі

15 лютого Свята Православна Церква відзначає велике двунадесяте свято – Стрітення Господнє. Ця євангельська подія розповідає нам про принесення Богонемовляти Іісуса Христа в Єрусалимський храм, де, за законом Мойсеєвим, усяка дитина чоловічої статі мала бути присвячена Господу (Лк. 2:23). У храмі Спасителя взяв на руки праведний старець Симеон. Ця зустріч (стрітення) за вченням Святих Отців собою символізує зустріч Старого та Нового Заповітів.
Віруючі православні християни Кіровоградської єпархії у цей день відзначають ще одну особливу подію в житті єпархії – день зустрічі свого архіпастиря, адже п’ять років тому, згідно рішення Священного Синоду УПЦ, Високопреосвященіший архієпископ Іоасаф прибув на Кіровоградську кафедру як Правлячий архієрей. На свято Стрітення Господнього Кіровоградська паства вперше зустрічала свого Владику.
У день святкування 5-ї річниці перебування архієпископа Іоасафа на Кіровоградській кафедрі у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці урочисті богослужіння очолив Преосвященніший Миколай єпископ Васильківський, Вікарій Київської Митрополії. Ввечері напередодні свята він звершив Всенічне бдіння.
15 лютого 2016 р. на свято Стрітення Господнього відбулася святкова Божественна літургія, яку очолив Владика Миколай. Його Преосвященству співслужило духовенство Кафедрального собору. На Літургії після Євангелія з проповіддю до віруючих звернувся Преосвященний єпископ Миколай. Він розповів про свято Стрітення Господнього, детально описавши євангельські та історичні події, які супроводжували зустріч Господа Іісуса Христа з праведним Симеоном Богоприїмцем, а також привітав усіх присутніх з цим величним святом. За богослужінням підносилися особливі молитви за мир в Україні. На Літургії в сан священика було рукоположено диякона Ігоря Зубка.
Після завершення Божественної літургії Владика Миколай звернувся зі словом до Високопреосвященнішого Іоасафа архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського, в якому привітав Владику з п’ятою річницею перебування на Кіровоградській кафедрі. У своєму слові Його Преосвященство відмітив колосальну роботу, яку звершив архієпископ Іоасаф за п’ять років. Він вказав, що Владику Іоасафа Бог обдарував різними талантами. Він – прекрасний адміністратор та упорядник церковного життя; відмінний цінитель церковного богослужбового мистецтва; красномовний проповідник, духовний керівник і порадник; ревний захисник ввіреної Церквою пастви; щирий та відданий своєму покликанню архіпастир, який всі свої сили і таланти направляє на благо Святої Церкви Христової. Завдячуючи мудрому керівництву в особі архієпископа Іоасафа, Кіровоградська єпархія розквітає і являє собою хороший приклад для наслідування.
Преосвященніший єпископ Миколай передав вітання Керуючому Кіровоградською єпархією Високопреосвященнішому архієпископу Іоасафу від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та по його благословенню за значимі труди на славу Святої Церкви вручив нагороду - Орден Української Православної Церкви святих преподобних Антонія та Феодосія Києво-Печерських. Єпископ Миколай побажав архієпископу Іоасафу Божої допомоги у несенні нелегкого архіпастирського служіння, мирних, радісних днів життя, духовної наснаги та міцного здоров’я.
Після привітань Владика Іоасаф звернувся до всіх присутніх зі словами вдячності, привітав зі святом Стрітення Господнього і побажав, щоб Спаситель світу Іісус Христос по слову праведного старця Симеона був для всіх християн світлом і славою на підняття, а не на падіння (Лк. 2:34).