Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости17.01.2016  Різдвяний концерт у м. Гайворон

17 січня у Районному будинку культури м. Гайворона з благословення благочинного церков Гайворонського округу прот. Романа Формазюка відбувся 4-й щорічний фестиваль колядок «Нова радість». Цьогоріч святкове дійство було представлене досить гарно, адже у фестивалі взяли участь, місцеві хори, аматорські колективи, хори сіл та селищ району, а також гості, котрі прибули з Вінницької області, а також із Ульянівського та Добровеличківського районів.
Святковий концерт розпочався з вітального слова до всіх присутніх протоієрея Романа, який прикликав на всіх Боже благословення та підкреслив сутність колядок, які є вираженням благих почуттів українського народу до народженого Спасителя, адже за досить великий історичний період у свідомості нашого народу колядка  сформувалася не лише, як фольклорний твір, а й як молитва, яка здатна привити людині віру.
Після вступного слова хор священнослужителів  благочиння: прот. Роман Формазюк, прот. Олександр Бадіон, ієр. Віктор Миколайчук та ієр. Андрій Олексієвець, виконали тропар Різдву Христовому та колядки: «Три славнії царі», «Ой новина, новина!». Під гучні аплодисменти дійство продовжувалося далі виступами хору храму на честь Зачаття Іоанна Предтечі м. Гайворона та багатьох інших самодіяльних колективів.
Загалом було представлено 40 номерів, серед яких були і виступи дитячих та юнацьких колективів: театру « Ровесник» м. Гайворона та юних вокалістів селища Завалля. Чудову сценку поставили дітки із с.Чемерпіль.  Лунали найрізноманітніші піснеспіви  у виконанні хорових колективів із сіл : Могильне, Таужне, Берестяги, Долинівка, Вікнина, Соломія, Салькове, Казавчин, Завалля, гості із Голованівська та колектив із Добровеличківського району, якому виповнилося 80 років, були і гості із Чечельника. Благочинний Гайворонського округу отець Роман виконав авторську пісню протоієрея Олега Скоблі «Крещенский снег», акомпонуючи собі на гітарі. Після цього до глядачів звернулася керівник Відділу культури і туризму та культурної спадщини РДА Ірина Паршегуба, яка нагородила отця Романа грамотою Відділу культури та подякувала за постійну, як і фінансову, так і духовну підтримку цього традиційного щорічного фестивалю. На святі був присутній голова Районної ради Дмитро Грабовий та інші гості РДА. Під чудові овації виступив всім відомий у районі та за його межами дует «Два крила», а також вихованка Київського інституту культури і мистецтв. Чудову пісню подарувала і солістка театру «Ровесник» Ольга Пароконна. На завершення усі колективи разом із духовенством виконали колядку «Нова радість». Кожен хоровий колектив був нагороджений грамотами та отримав подарунки.