Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости16.01.2016  Благодійний Різдвяний концерт "Архієрейська ялинка" (+відео)

Вже доброю традицією стало привітання з Різдвом Христовим Високопреосвященнійшим архієпископом Іоасафом дітей з особливими потребами та дітей з соціально-незахищених верств населення.
Цього року різдвяний настрій для аудиторії  дарували спільними зусиллями: Кіровоградська єпархія УПЦ, колектив Обласної філармонії  та  Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання № 25 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області .
На цей раз діти та дорослі стали глядачами дивовижного дійства під назвою «Подарунок Богомладенцю Христу».
Маленький Захарчик, усвідомивши що  Різдво Христове – це день народження Ісуса, вирішив подарувати Новонародженому дарунок. Дитинка, перед тим як заснути, вагається у виборі: яку ж саме іграшку відати Господу? Солодкий сон огортає хлопця, і ось тут починається справжня дитяча казка…
Оживають  іграшки  та починають між собою вести діалог на предмет пошуку дарунку Месії. Колегіальним рішенням у далеку дорогу відправляють оленя. Останній повинен знайти те, що дарують Богу. Найперше олень потрапляє у лабораторію до одного винахідника, який за допомогою винайденої  їм машини часу переносить себе і тварину на планету Мультландія. Наступною зупинкою мандрівників стали острови Французької Полінезії в Тихому океані. Екзотичних жителів на їх території загарбали морські пірати, які взяли в полон  і наших головних героїв. Мудрістю вченого шукачі потрапляють на волю та відправляються на Україну за порадою до колядників.  На кінець фізик та олень доходять до думки, що у Бога є друзі – святі. Хто як  не вони знають про дарунок Ісусу? Знайшовши святого Миколая, шукачі нарешті ознайомлюються з тим, що дарується Богу: припинення воєн у всьому світі  та мир між всіма людьми.
Цьогорічний концерт був прикрашений високопрофесійними хореографічними постановками та вокальними виконаннями українських колядок учасниками народного хореографічного ансамблю «СВІТАНОК».
На завершення заходу до слова запросили очільника Свято-Успенського духовно-просвітницького центру м. Кіровограда, прот. Сергія Новака. У своєму зверненні отець Сергій передав благословення та привітання з нагоди свят Різдва Христового та Нового року керуючого Кіровоградською єпархією Високопреосвященнішого Іоасафа архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського та подякував усім співорганізаторам проекту.
Всі дітки, які були присутні на концерті «Архієрейська ялинка»,  отримали від Владики Іоасафа солодкі подарунки.