Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости01.01.2016  Архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф зі своєю паствою зустрів Новий рік у спільній молитві

В ніч з 31 грудня 2015 р. на 1 січня 2016 р. у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці м. Кіровограда відбулась святкова Божественна літургія, яку очолив Високопреосвященнійший Іоасаф, архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський. Його Високопреосвященству співслужили священики міста Кіровограда. Помолитися зі своїм архіпастирем за щасливий, мирний прийдешній рік зібралось багато віруючих.
За богослужінням співав алтарний хор священнослужителів Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці.
Під час Літургії особливі молитви підносились за мир в Україні – молились за нашу державу, за наш народ, за всіх православних християн. І кожен з присутніх у храмі міг відчути те тепло і ту любов, яку Бог дарує людям, котрі з вірою у серці приходять на богослужіння.
У цю ніч більшість людей поза храмом святкували державне свято – Новий рік, але ті хто прийшов зустріти наступаючий рік у храм, до Бога, щоб Його прославити, подякувати за всі благодіяння і попросити мирного неба нашій Батьківщині, справжньої радості всім співвітчизникам, взаємної любові один до одного у народі нашому, - ніколи не забудуть благодатного нічного богослужіння. На Божественній літургії Господь являє свою найбільшу милість для свого творіння. Звершувалась Свята Євхаристія, – а це означає, що Господь наш Іісус Христос знову і знову був присутній серед віруючих. Святитель Ігнатій Богоносець ще в першому столітті сказав: «Євхаристія – це плоть Спасителя нашого, котра постраждала за гріхи наші». Святий праведний Іоанн Кронштадтський говорить: «Богослужіння – це чудесне встановлення на землі, але не людське, а Божественне. В якому сяйві, в якій величі, в якій божественній красі тут знаходиться благосний образ Іісуса Христа, Його Пречистої Матері, святих Ангелів і всіх святих; як повно, мудро і в якому світлі тут зображена вся гріховність і немічність людства, а з іншої сторони – вся віра, уповання, подвиги, любов до Бога і до ближніх, всіх святих, їх досконалість, яку вони стяжали благодаттю Божою і яка подається Церквою,  їх спасіння, їх перемога над світом і дияволом і їхні дієві молитви за нас!» І ця Новорічна ніч освячувалась загальним богослужінням, адже з усіх куточків міста зібралися священнослужителі і віруючі люди, щоб помолитися.
Після Літургії Владика Іоасаф звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом. Він розповів про важливість саме молитовного відзначення будь-яких свят, не зважаючи на те, встановлені вони Церквою чи світськими людьми, адже найбільшу радість - радість справжню, духовну - можна отримати лише спілкуванням з Богом на богослужінні.
Правлячий архієрей привітав усіх з державним святом – Новим роком і побажав мирних, радісних днів життя, благополуччя, матеріального достатку, духовного зростання, Божої допомоги у всіх добрих починаннях у Новому році, а також порозуміння, миру та любові на нашій Батьківщині.
Після вітань відбувся традиційний Новорічний молебень, на якому підносились молитовні прохання до Бога на прийдешній рік.