Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости29.12.2015  Духовне Небо Кіровоградщини

29 грудня 2015 р. в приміщенні Кіровоградської обласної дитячої бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка відбулося урочисте нагородження переможців та підбиття підсумків дитячого творчого конкурсу «Духовне небо Кіровоградщини».
Конкурс проходив по благословенню архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа з 22 листопада по 6 грудня 2015 р. серед учнів недільних шкіл Кіровоградської єпархії УПЦ.
Мета даного конкурсу полягала в тому, щоб заохотити молоде покоління до самовираження, духовного збагачення, підтримки патріотичних традицій, працелюбності українського народу, популяризації ідеї  відродження  духовності суспільства, посилити інтерес учнівської молоді до історичного минулого рідного краю, звернути увагу підростаючого покоління до пам’яток історії, видатних особистостей та історичних подій, які пов’язані з Кіровоградським краєм.
Захід був ініційований та організований Кіровоградською єпархією Української Православної Церкви спільно з Кіровоградською обласною дитячою бібліотекою та Кіровоградським обласним художнім музеєм.
Цього року у конкурсі діти мали змогу взяти участь у наступних номінаціях: «Найкращий малюнок», «Найкращий твір», «Мультимедійна розробка».
На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернувся архієпископ Іоасаф: «Український народ із давніх-давен захоплюється Божественною красою та відображає її як у релігійному, так і у світському житті. Читаючи «Повість минулих літ», можна зауважити, що у X ст. святий князь Володимир Великий приймає християнство і хрестить Київську Русь у візантійському обряді саме через його красу. Щоб передати частинку Божественної краси, український народ будував величні храми, писав ікони, компонував церковні піснеспіви. У світському житті Божественну красу українці намагалися передати  поезією і музикою, архітектурою і скульптурою, картиною та живописом, вишиванням сорочок і рушників.
Саме тому, продовжуючи традиції свого народу у мистецькій праці, протягом листопада місяця 2015 р. у Кіровоградській єпархії серед учнів недільних шкіл проходив дитячий творчий конкурс - «Духовне небо Кіровоградщини». Також, в 2015 р.  виповнюється 1000 р. з дня успіння великого князя Володимира Великого. Тому даний захід присвячений і до подій пов’язаних з Хрещенням Київської Русі та формуванням державності нашої майбутньої держави. Ми знаємо, що князь Володимир під час свого земного життя побудував чимало храмів та поклав багато трудів для розвитку культури свого народу.  А сьогоднішні представлені роботи – це також прославлення Творця дитячим серцем і устами. Тому дивлячись на виставку дитячих робіт хочу всім учасникам подякувати за старанність та наполегливу працю, за гарні та прекрасні малюнки, чудові відеоролики та презентації, глибокі за змістом і дуже цікаві твори
».
Далі зі словом вітання звернулась голова членів журі, заступник директора з наукової роботи Кіровоградського обласного художнього музею Осіпова Анна Володимирівна: «Хочу відмітити велику старанність дітей, їх оригінальність і неповторність. Чимало робіт було присвячено історії нашого Єлисаветградського краю та подіям пов’язаним з Хрещенням Київської Русі, і це дуже радує нас, оскільки діти вивчають та знають історію свого народу і втілюють її у своїй творчості». Також, з вітальним словом до присутніх звернулась директор Кіровоградської обласної дитячої бібліотеки Манжула Таїсія Сергіївна, побажавши всім міцного здоров’я, гарного настрою, активної творчої праці у новому році.
Після вітальних слів архієпископ Іоасаф нагородив переможців дитячого конкурсу, вручивши переможцям Архієрейські подяки, подарунки та солодощі. Всі учасники конкурсу отримали від Владики подяку та солодкі подарунки. Від Кіровоградського обласного художнього музею діти отримали безкоштовні запрошення на відвідування музею. Загалом у конкурсі взяли участь понад 100 дітей.
Після урочистого нагородження на дітей чекало Новорічне свято, яке підготували працівники та активна молодь Кіровоградського дитячої обласної бібліотеки.