Актуально
Кировоградская епархия в фейсбук
Молитвы во время эпидемии
СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я
Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину
У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика.
"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"
Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.
"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"
Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.
ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії
МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31
Телефон працює з 9:00 до 19:00
Публікації
Інформація
19.12.2015 | Пошта вдячності |
19 грудня, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, керівник єпархіального відділу Благодійності і Соціального служіння протоієрей Андрій Бобрик, разом із учасниками юнацького клубу «Позитив», який діє при Спасо-Преображженському Кафедральному соборі, реалізували благодійний проект під назвою «Пошта вдячності». Суть даного проекту полягає у тому, що діти протягом місяця у юнацькому клубі готували власними руками подарунки для своїх батьків у знак вдячності їм за турботу і любов. А в сам день святого Миколая всі учасники юнацького клубу на чолі з отцем Андрієм вирушили разом, як одна сім’я, за адресами батьків кожної дитини, щоб анонімно їм вручити завчасно підготовлені подарунки. Всі підходили до входу, чіпляли подарунок до ручки дверей натискали на кнопку виклику і після цього ховалися, щоб бути не помітними, та спостерігали за тим, як здивовані батьки забирали свій подарунок від святого Миколая. Якщо ж двері не відчинялись, то ми просили незнайому людину, щоб вона представилась як працівник пошти і передала в руки. Хлопцям і дівчатам дуже сподобалось саме у такий таємний спосіб робити щось хороше для батьків. Діти згадали життя святого Миколая і відчули себе справжніми послідовниками добродійності цього угодника Божого. |
|
© 2013 Усі права застережено