Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 
 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Чудесна історія одного воїна ЗСУ - прихожанина Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости18.12.2015  Священики храму Благовіщення Пресвятої Богородиці розпочали вітання з днем святого Миколая

Священики храму Благовіщення Пресвятої Богородиці почали вітати жителів міста та району зі святом Миколая архієпископа Мир Лікійських Чудотворця. Взагалі за давньою традицію привітання та святкування цього величного для всього православного народу, а особливо для діток, свята починались з 17 грудня і тривали три дні. Тому 17 грудня священик Іоанн Верескун відвідав першокласників школи №25, котрих він благословив іконою святителя Миколая, яку подарував від Благовіщенського храму для класу. Також батюшка передав дітям подарунки від святого Миколая та батьківського комітету. Ще в цей день о. Іоанн  для першокласників провів невеличкий, але дуже важливий урок — навчив молитися за своїх батьків. Потім о. Іоанн привітав учнів школи №7, де виступив з невеличким концертом святкових пісень та грою на баяні. Також невеличкий концерт священик зіграв і для учнів Кіровоградського Вищого Професійного Училища №4, котрим щиро побажав самим отримати радість у наступаючих святах, а також подарувати радість іншим.
Настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці протоієрей Євгеній Назаренко в свою чергу побував у дитячому відділенні психоневрологічної лікарні, що знаходиться у селищі Новому. Для дитячого відділення силами прихожан Благовіщенського храму було зібрано суттєву кількість дитячого одягу, а ще всім присутнім в цей день у відділенні також були вручені солодощі від святого Миколая. На території лікарні існує Соціальний Центр Матері і Дитини, куди також завітав о. Євгеній з привітаннями та солодкими подарунками. В кінці візиту до лікарні о. Євгеній та його помічники завітали до 7-го відділення, по словам медперсоналу — найнужденнішого, тому що у цьому відділенні знаходяться люди, які хворіють на туберкульоз. Цим людям також були передані одяг і солодощі від прихожан Благовіщенського храму. Варто зазначити, що о. Євгеній разом з дияконом Миколаєм Чумаченко благословляли приміщення лікарні та Центру Матері і Дитини іконою святителя Миколая Чудотворця, яка написана та освячена на святій горі Афон, і яка була привезена духовенством з Благовіщенського храму. Священносулжителі окропляли приміщення і присутніх Святою водою.
Будемо не забувати і прагнути, щоб у ці святкові дні радість святкування отримали люди, які дійсно цього потребують! Також будемо сподіватись, що наступаючі Різдвяні свята, а з ними і акція «Різдвяний Ангел», принесуть ще більше радості тим, кому вона дуже потрібна!