Актуально
Кировоградская епархия в фейсбук
Молитвы во время эпидемии
СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я
Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину
У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика.
"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"
Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.
"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"
Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.
ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії
МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31
Телефон працює з 9:00 до 19:00
Публікації
Інформація
02.12.2015 | Служіння сонячним дітям |
2 грудня, в черговий раз, керівник єпархіального відділу Благодійності і Соціального служіння протоієрей Андрій Бобрик, разом із волонтерами Уляною і Ольгою, відвідали діток-аутистів реабілітаційного центру денного перебування. В цей день для їх був підготовлений урок про зимуючих птахів, їхнє життя в природі. Діти мали можливість розмалювати силуети таких птахів, нагодувати їх горобиною (малювання ягід пальчиковими фарбами), створити оперення методом наклеювання вати і насіння на картонну основу, зліпити з солоного тіста гніздечка для птахів-зимувальників і пригостити їх зерном (різноманітні крупи). Крім того, що ці завдання дарують діткам безліч задоволення, водночас сприяють розвитку дрібної моторики пальців, відчуття фактури, аналізу і розвитку уваги, мислення, ознайомлення із різноманітними матеріалами. В кінці уроку вихователі і дітки разом з волонтерами сіли у коло дружби, щоб пограти в гру «Дякую». Лунала тиха спокійна мелодія, кожен один одному передавав м’який кубик і казав слова вдячності, або просто виражав очима. Це було гарним підсумком і завершенням чудового дня в центрі реабілітації. |
|
© 2013 Усі права застережено