Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 


Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  



Икона дня








Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВА



Наши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page







Патриархия.RU





Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости



25.11.2015  Архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф з архіпастирським візитом відвідав Ульянівське та Вільшанське благочиння

24 та 25 листопада архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф звершив архіпастирський візит в Ульянівське та Вільшанське благочиння. По дорозі в с. Лозовата Ульянівського району Кіровоградської області Владика відвідав храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Підвисоке Новоархангельського району, де оглянув благоустрій храму та приходу, а також дав настанови та поради щодо покращення церковно-приходського життя.
24 листопада жителі с. Лозовата Ульянівського району з великою радістю зустрічали свого архіпастиря. У Свято-Димитрієвському храмі с. Лозовата Правлячий архієрей звершив подячний молебень, адже  прихожани цього храму відзначають завершення останніх робіт по розпису та благоустрою Божого дому у їхньому поселенні. Після богослужіння Владика Іоасаф висловив щиру подяку всім прихожанам, благотворителям та жертвувателям храму за труди на славу Святої Церкви, а особливо відмітив старання керівника СТОВ «Зоря» Сулими Михайла Михайловича для того, щоб чудовий храм Божий виднівся на все поселення.  В знак подяки Владика подарував Михайлу Михайловичу ікону Божої Матері й побажав заступництва та допомоги Пресвятої Богородиці у всіх добрих справах.
25 листопада, в день пам’яті святителя Іоанна Милостивого, патріарха Олександрійського, архієпископ Іоасаф очолив Божественну літургію на Престольному святі у храмі на честь свт. Іоанна Милостивого смт. Вільшанка. Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії прот. Роман Кондратюк, священнослужителі Вільшанського та інших благочинь Кіровоградської єпархії, духовенство Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці, а також гості з інших єпархій.
В кінці Літургії Владика Іоасаф звернувся до всіх віруючих з архіпастирським словом. Він відмітив: «Святитель Іоанн Милостивий гідно ніс покладене на нього архіпастирське служіння, дбаючи про моральне та догматичне виховання своєї пастви. Але головною своєю справою святитель вважав милостиню і благодіяння всім, хто цього потребував. Саме завдяки своїй кротості та милосердю він стяжав благодать Духа Свтяого. На початку свого патріаршого служіння він наказав порахувати всіх бідняків та нужденних у місті, де він ніс своє служіння – Олександрії. Таких виявилося понад сім тисяч чоловік. Всім цим нещасним святитель давав щоденне безкоштовне харчування. Два рази в тиждень, в середу та п’ятницю, він виходив до дверей патріаршого собору і, сидячи на паперті, приймав усі, хто до нього приходив: розбирав суперечки, допомагав скривдженим, роздавав милостиню і ще багато іншого. Поспілкувавшись зі святителем і бачачи його добру душу, люди і самі змінювалися в сторону добра і знаходили свою дорогу до Бога». Також Владика привітав усіх з Престольним святом і побажав, щоб наші серця, подібно серцю святителя Іоанна Милостивого, були наповнені співчуттям до ближніх, милосердям, любов’ю, щоб у наших душах панував мир, а кожен день життя був радісним та щасливим.