Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости09.11.2015  Архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф взяв участь у торжествах приурочених до дня пам’яті преподобного Нестора Літописця та 400-ліття Київської духовної академії

8 листопада, напередодні дня пам’яті преподобного Нестора Літописця та 400-річчя Київської духовної академії у Свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври, було звершене Всенічне бдіння.
Богослужіння очолив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, у співслужінні значної кількості архієреїв, які прибули з різних Помісних Православних Церков та з різних єпархій УПЦ.  Керуючий Кіровоградською єпархією Високопреосвященнійший архієпископ Іоасаф також прийняв участь у богослужінні.
На наступний день, 9 листопада, у Свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври Божественну літургію очолив Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.
Його Блаженству співслужили митрополит Дарданельський Никита, іпертим і екзарх всього Геллеспонта (Константинопольська Православна Церква), митрополит Вострський Тимофій (Єрусалимська Православна Церква), архієпископ Цагерський і Лентехський Стефан (Грузинська Православна Церква), архієпископ Нижньодунайський Кассіан (Румунська Православна Церква), митрополит Тамасосський і Оринійський Ісаія (Кіпрська Православна Церква), митрополит Лангадійський, Літійський і Рентинський Іоанн (Елладська Православна Церква), митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, намісник Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, голова Учбового комітету при Священному Синоді РПЦ, ректор Московської духовної академії, архієпископ Верейський Євгеній, ректор Санкт-Петербурзької духовної академії і семінарії, архієпископ Петергофський Амвросій, а також сонм Преосвященних архієреїв Української Православної Церкви, викладачі, студенти, випускники та гості Київських духовних шкіл в священному сані. На Божественній літургії ще молилися представники Православних Помісних Церков: митрополит Филипопольський Нифон (Антіохійська Православна Церква), ректор Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету, протоієрей Володимир Воробйов, секретар по міжправославних зв’язках Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату, протоієрей Ігор Якимчук, архімандрит Феоктіст (Дімітров) (Болгарська Православна Церква), архімандрит Діонисій (Коптідіс) (Кіпрська Православна Церква), архімандрит Серафим (Шемятовській) (Православна Церква Чеських земель і Словаччини), ієрей Євгеній Роготі (Румунська Православна Церква).
Архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф теж взяв участь у торжественній Літургії. Владика Іоасаф сам був студентом Київської духовної семінарії з 1990 по 1994 рр., а потім академії – 1994-1998 рр. По закінченні навчання майже десять років (1998-2007 рр.) був викладачем та помічником інспектора Київської духовної академії і семінарії. Тому Київські духовні школи для Владики стали у житті особливо дорогими та важливими і 400-літній ювілей академії для нього особисто – це торжество із торжеств. За богослужінням під час малого входу Предстоятель УПЦ удостоїв викладачів і співробітників духовних шкіл у священному сані богослужбових нагород. По завершенні богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав ректора Академії, професорсько-викладацьку корпорацію із днем небесного покровителя Київської духовної академії, а також її 400-річним ювілеєм.
Слова вітань на адресу адміністрації та учнів духовних шкіл також сказали почесні гості – ієрархи Православних Помісних Церков.  
Після завершення богослужіння, святкування продовжились у актовій залі. Тут Блаженніший Митрополит Онуфрій удостоїв нагород багатьох людей, які принесли користь для розвитку та розквіту Київських духовних шкіл. Архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, за багаторічні труди у Київській духовній академії і семінарії, був нагороджений Орденом Української Православної Церкви святителя Петра, митрополита Київського.