Актуально


Благодійна акція "Різдвяний ангел"


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости30.10.2015  Неординарне паломництво до Києва

30 жовтня вихованці Свято-Успенського духовно-просвітницького центру Кіровоградської єпархії УПЦ звершили паломницьку поїздку до м. Києва.
Головне місто нашої держави зустріло кіровоградських пілігримів морозним та сніжним ранком. Добравшись метрополітеном до станції «Арсенальна», група пішою ходою добралася до Лаври, насолоджуючись спогляданням світанку та «прокиненням» столиці.
Перша половина дня пройшла в Києво-Печерській Лаврі. Молитовні мандри по Верхній Лаврі пролили світло на розуміння величі та значення православної святині світового значення. Монастирські вулиці-коридори між корпусами, величні Свято-Успенський Собор та Трапезний храм, дзвіниця, все це підкреслювало неординарність древньої обителі.
Неможливо приїхавши до Лаври не звершити молитву до Святих Отців Києво-Печерських. Тому наступною нашою духовною зупинкою стали печери Нижньої Лаври. Мощі святих угодників Божих, які почивають в «ближніх та дальних печерах», засвідчують про велич покликання Богом людини та надихають на духовний подвиг.
Червоною ниткою все наше перебування в монастирі пронизували оповідання з історії Лаври, життя свв. Антонія та Феодосія, значення обрядів Православної Церкви.
Підкріпившись духовно, на завершення перебування у християнському оазисі ми підкріпились і тілесно, потрапивши у монастирську трапезну.
Друга половина дня стала для дітвори своєрідним апофеозом. Учасники подорожі відвідали розважальний комплекс «Dreem Town». Цікаво проведений час у аквапарку «Юрського періоду» став доброю нагородою для юних школярів.
На завершення незвичайного паломництва ми відвідали «McDonald’s».
Нажаль, далеко не всі вихованці нашого центру мали змогу взяти участь у неординарному паломництві, оскільки затрати на організацію поїздки були покладені на плечі батьків. Більшість сімей, діти яких відвідують недільну школу при Свято-Успенському храмі м. Кіровограда – це малозабезпечені та бідні сім’ї. Хотілося б, щоб уся дітвора мала можливість духовно збагатитися та отримати заряд радості.
Якщо серед читачів статті є люди, які мають можливість і хочуть допомогти для вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру матеріально, можна звернутися за адресою: Свято-Успенський храм, вул. Авіаційна 63а; або за телефоном: 0997737136 – священик Сергій Новак.

Керівник Свято-Успенського духовно-просвітницького центру м. Кіровоград прот. Сергій Новак