Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


Православний сімейно-юнацький табір у Карпатах “ВЕРШИНА” (АНОНС)
 


Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости20.10.2015  Паломницька поїздка кіровоградців до святинь Києва

20 жовтня о п’ятій ранку розпочалася поїздка до Київських святинь, яку очолив настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Кіровограда протоієрей Євгеній Назаренко. Однією із основних цілей поїздки була молитва за мир і взаєморозуміння на нашій малій батьківщині та повернення обласному центру імені святої Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя. Першою зупинкою був Спасо-Преображенський собор, до якого 11 жовтня із Єрусалиму прибула Плащаниця Божої Матері. На тому ж місці група відвідала музей покійного Блаженнійшого митрополита Володимира. До речі цікавий факт, що в музеї знаходилось Пересопницьке Євангеліє, яке вважається першим з перекладених на слов’янську мову, відкрите воно було на сторінках Євангелія від Луки саме на розповіді про святих праведних Захарію і Єлисавету. Також у самому храмі був образ-мозаїка святої праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя, що безумовно ще раз доводить її велике шанування у православному світі.
Наступною паломницькою зупинкою була Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, де паломники молитовно відвідали Ближні і Дальні печери та деякі храми, спілкуючись з ченцями монастиря, які виразили стурбованість в зв’язку з нападами деяких ЗМІ на Православну канонічну Церкву та ще раз повністю підтримали бажання і дії наших громадян щодо повернення святого євангельського імені нашому обласному центру.
Потім група прибула до Свято-Введенського монастиря, де всі паломники також мали змогу помолитись до святинь (це велика кількість чудотворних ікон Божої Матері, а особливо ікона «Призри на смирення»). Важливо для нас те, що біля чудотворної ікони Божої Матері «Призри на смирення» на стіні в основному храмі є образи святих праведних Захарії і Єлисавети перед котрими кожен день засвічують лампадку, яка ще наприкінці 90-х років була подарована монастирю прихожанами Спасо-Преображенського собору міста святої Єлисавети.
Далі проїхали на інший берег Дніпра до єдиного у православному світі храму Всіх Святих Воїнів. Там на групу чекав настоятель протоієрей В’ячеслав Яковенко, священик синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами України, котрий нещодавно був у нашому місті та особливо в військових частинах нашого гарнізону зі святинями свого храму (ікона Покрови Пресвятої Богородиці з часткою Її Омофору, ковчег з часточками мощів 12 воїнів, та копія ікони Собору Всіх Святих Воїнів). У цьому храмі, після відслуженого молебню всім святим воїнам та пастирського слова отця В’ячеслава, паломники продовжили дуже тепле спілкування за чаєм. Виходили з храму, несучи гарну копію ікони Собору Всіх Святих Воїнів, як благословення військовому відділу Кіровоградської єпархії. Отець В’ячеслав полюбив наше місто і обіцяв в своїх молитвах завжди згадувати наше місто, наших священників і прихожан, а також наших військовослужбовців.
І останньою точкою маршруту була Голосеєва Пустинь, Свято-Покровський монастир, де знаходиться усипальниця шанованої на нашій землі монахині Аліпії. Приємна і незабутня зустріч була з духовним чадом монахині Аліпії — матушкою Наталією, котра також дуже добре знала наших єлисаветградських подвижників благочестя приснопоминаємих ієрея Миколая Трубіна та схимонаха Іуліана. Отець Євгеній скористався нагодою відслужити заупокійну літію в усипальниці, за що від імені матушки Аліпії послушниці подарували нашим паломниками букетики квітів. Втома від поїздки була благодатна, а тому непомітна. Паломники повертались додому у хорошому духовному настрої!