Актуально


В Кіровоградській єпархії відбудеться цикл духовно-просвітницьких лекцій «Великий піст – час роздумів про головне»


ЦВІТ ДУХОВНОЇ ВЕСНИ

 

 

 

Радіоефір 3 від 16 березня 2019 р.

Торжество Православ'я - минуле. сьогодення та майбутнє. Історія започаткування цього свята. Стан Православ'я в сучасності, його торжество, яке відбувається кожного дня і в кожному серці православного християнина. Вічна перемога Православної віри над духовними та фізичними ворогами. Гість програми - клірик Ставропігійного храму, бакалавр богослов'я Свящ. Андрій Савельєв.

 

Цикл проповідей про Великий піст під назвою «Цвіт Духовної весни», який транслюється на Олександрійському міському радіомовленні ознайомить слухачів із найважливішими темами для роздумів, які потрібно піднімати у дні Святої Чотиридесятниці.


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 37-й від 24.03.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свящ. Андрій Афанасенко
"Весна духовна"
 

 Протд. Роман Мельник
«На реках Вавионских» - жалобная песня иудеев о вавилонском плене или наша покаянная песнь о своих грехах?

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости20.10.2015  Паломницька поїздка кіровоградців до святинь Києва

20 жовтня о п’ятій ранку розпочалася поїздка до Київських святинь, яку очолив настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Кіровограда протоієрей Євгеній Назаренко. Однією із основних цілей поїздки була молитва за мир і взаєморозуміння на нашій малій батьківщині та повернення обласному центру імені святої Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя. Першою зупинкою був Спасо-Преображенський собор, до якого 11 жовтня із Єрусалиму прибула Плащаниця Божої Матері. На тому ж місці група відвідала музей покійного Блаженнійшого митрополита Володимира. До речі цікавий факт, що в музеї знаходилось Пересопницьке Євангеліє, яке вважається першим з перекладених на слов’янську мову, відкрите воно було на сторінках Євангелія від Луки саме на розповіді про святих праведних Захарію і Єлисавету. Також у самому храмі був образ-мозаїка святої праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя, що безумовно ще раз доводить її велике шанування у православному світі.
Наступною паломницькою зупинкою була Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, де паломники молитовно відвідали Ближні і Дальні печери та деякі храми, спілкуючись з ченцями монастиря, які виразили стурбованість в зв’язку з нападами деяких ЗМІ на Православну канонічну Церкву та ще раз повністю підтримали бажання і дії наших громадян щодо повернення святого євангельського імені нашому обласному центру.
Потім група прибула до Свято-Введенського монастиря, де всі паломники також мали змогу помолитись до святинь (це велика кількість чудотворних ікон Божої Матері, а особливо ікона «Призри на смирення»). Важливо для нас те, що біля чудотворної ікони Божої Матері «Призри на смирення» на стіні в основному храмі є образи святих праведних Захарії і Єлисавети перед котрими кожен день засвічують лампадку, яка ще наприкінці 90-х років була подарована монастирю прихожанами Спасо-Преображенського собору міста святої Єлисавети.
Далі проїхали на інший берег Дніпра до єдиного у православному світі храму Всіх Святих Воїнів. Там на групу чекав настоятель протоієрей В’ячеслав Яковенко, священик синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами України, котрий нещодавно був у нашому місті та особливо в військових частинах нашого гарнізону зі святинями свого храму (ікона Покрови Пресвятої Богородиці з часткою Її Омофору, ковчег з часточками мощів 12 воїнів, та копія ікони Собору Всіх Святих Воїнів). У цьому храмі, після відслуженого молебню всім святим воїнам та пастирського слова отця В’ячеслава, паломники продовжили дуже тепле спілкування за чаєм. Виходили з храму, несучи гарну копію ікони Собору Всіх Святих Воїнів, як благословення військовому відділу Кіровоградської єпархії. Отець В’ячеслав полюбив наше місто і обіцяв в своїх молитвах завжди згадувати наше місто, наших священників і прихожан, а також наших військовослужбовців.
І останньою точкою маршруту була Голосеєва Пустинь, Свято-Покровський монастир, де знаходиться усипальниця шанованої на нашій землі монахині Аліпії. Приємна і незабутня зустріч була з духовним чадом монахині Аліпії — матушкою Наталією, котра також дуже добре знала наших єлисаветградських подвижників благочестя приснопоминаємих ієрея Миколая Трубіна та схимонаха Іуліана. Отець Євгеній скористався нагодою відслужити заупокійну літію в усипальниці, за що від імені матушки Аліпії послушниці подарували нашим паломниками букетики квітів. Втома від поїздки була благодатна, а тому непомітна. Паломники повертались додому у хорошому духовному настрої!