Актуально


 

ЗАПРОШУЄМО В КАРПАТИ! 


 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 43-й від 16.06.19.

 

Тема: Надрядкові знаки "буквенні титла"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

  Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської
 

Крещение Руси.
Выбор веры.

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Свящ. Максим Бойчура
Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости14.10.2015  Архієпископ Кіровоградський и Новомиргородський Іоасаф звершив освячення Свято-Покровського храму с. Лозоватка Маловисківського р-ну

14 жовтня 2015 р., в день святкування Покрови Пресвятої Богородиці, Високопреосвященнійший Іоасаф, архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський, звершив чин освячення Свято-Покровського храму с. Лозоватка Маловисківського р-ну Кіровоградської області. Владиці співслужили секретар Кіровоградської єпархії прот. Роман Кондратюк, настоятель Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря м. Кіровограда архім. Мануїл Задніпряній, священнослужителі Маловисківського благочиння та духовенство м. Кіровограда. За богослужінням співав хор священнослужителів Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці. Після завершення чину освячення архіпастир очолив у храмі першу Божественну літургію.
По закінченні Літургії архієпископ Іоасаф звернувся до віруючих з проповіддю. Він розповів про історію та значення для нашого народу свята Покрови, а також про особливий вплив цього свята на свідомість і культуру наших предків. Також архіпастир привітав усіх прихожан з визначною, довгоочікуваною подією в селі – освяченням типового нового храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці. Владика побажав усім молитовного заступництва Богородиці, Божої допомоги у всіх добрих справах, мирного неба на нашій землі, любові один до одного і духовної радості. На завершення Керуючий Кіровоградською єпархією подякував усім, хто приймав участь у возведенні храму в цьому селі, а також, по благословенню Блаженнійшого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, удостоїв високих церковних нагород тих, хто найбільше потрудився для цього. Мамедову Зінаїду Володимирівну за заслуги перед Українською Православною Церквою нагороджено Орденом Української Православної Церкви святої рівноапостольної княгині Ольги, Авсейцева Віктора Петровича – Орденом Української Православної Церкви Святителя Миколая Чудотворця, Геня Леоніда Сергійовича – Орденом Української Православної Церкви Почаївської ікони Пресвятої Богородиці. Владика також вручив найактивнішим прихожанам інші церковні нагороди. В кінці архієпископ Іоасаф всім преподав архіпастирське благословення і побажав, щоб до цього прекрасного новозбудованого храму ніколи не заростала доріжка, а люди постійно відвідували його.