Актуально


 

 

Стрітенські освітні читання у Свято-Успенському храмі


Митрополит Іоасаф відвідав Хресто-Воздвиженський храм с. Перегонівка
  Заява прес-служби Кіровоградської єпархії
щодо інформації про пограбування
Свято-Успенського храму
  Митрополит Іоасаф звернувся до СБУ в Кіровоградській області
"Томос приніс на нашу українську землю не мир, а меч!" -
слово митрополита Іоасафа на зборах благочинних єпархії
Звернення митрополита Іоасафа щодо ситуації
навколо Свято-Успенського храму

Відбулася прес-конференція щодо ситуації навколо Свято-Успенського храму (+відео)

Архієрейське богослужіння в Свято-Успенському храмі
В Свято-Упенському храмі відбулися парафіяльні збори (+відео)

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 31-й від 06.01.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 



 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 



Икона дня








Вопрос священнику


Публикации

 

 

 Протд. Роман Мельник
«Евахаристический аспект православной миссии»

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВА



Наши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page







Патриархия.RU





Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости



10.10.2015  Архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф взяв участь у святі «Омофор Божої Матері» при Свято-Успенському храмі м. Кіровограда

10 жовтня, з благословення Високопреосвященнійшого Іоасафа архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського, в Свято-Успенському храмі м. Кіровограда відбулося свято «Омофор Божої Матері». Захід був приурочений святу Покрови Божої Матері, котре Православна Церква буде відзначати 14 жовтня. Цей прекрасний захід розпочався з молебню, який очолив архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф. Перед початком молитви Владика привітав усіх присутніх та нагадав про козаків, які по особливому шанували та прославляли Богоматір, а в час біди єдину надію покладали на Її заступництво. Архіпастир зазначив: «В сьогоднішній день, дивлячись на віру, мужність та патріотизм козацтва, і ми повинні брати з них приклад і бути достойними преємниками наших великих предків».
Після цього архіпастир звершив чинопослідування молебеню перед початком всякої доброї справи. На богослужінні був присутній меценат та постійний благодійник храму Андрій Павлович Райкович. На завершення молебню Владика Іоасаф як Правлячий архієрей Кіровоградської єпархії благословив Андрія Павловича на участь у виборах на посаду міського голови м. Кіровограда. Після молитви Андрій Павлович звернувся до присутніх та висловив подяку архієпископу Іоасафу за його невтомні труди і служіння на благо Святої Христової Церкви, а також побажав усім міцного здоров’я, миру, наснаги та хорошого настрою. Після цього для присутніх та гостей був поставлений концерт: «Совість, де ти?». Під час інсценізації старшокласники-актори спілкувалися з совістю, а та навчала їх справжнім людським та християнським цінностям. В ході концерту свої номери ставили вихованці православного дитячого садочку «Сонечко» (сценка «Курочка-рябуха»), учні недільної школи  («Лінь»), учасники юнацького клубу «Лови момент» («Три матері»)  та учасники молодіжного волонтерського руху «Покров», котрі розповіли у чому полягає суть справжнього щастя та як його можна знайти у своєму житті.
Після духовно-повчального концерту на дітей та батьків чекала розважальна програма. Спочатку для глядачів було запропоноване шоу мильних бульбашок, потім молодь волонтерського руху «Покров» провела для діток майстер-класи твістінгу, квілінгу, виготовлення з бісеру ангелів, подарункових кошиків та листівок, боді-арту. Для юнаків та підлітків був влаштований турнір з настільного хокею. Під час заходу кожен зміг поласувати солодкою ватою. Присутніх також пригощали чаєм та печивом.