Актуально


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск третій від 17 червня 2018 року

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск шостий від 17.06.18.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

 Православний сімейно-юнацький табір "ВЕРШИНА" 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Картинки по запросу воскресение

Свящ. Максим Бойчура

Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости07.10.2015  Керівник Місіонерського відділу Кіровоградської єпархії протоієрей Андрій Шиманович взяв участь в урочистому відкритті виставки художніх творів місцевих митців

7 жовтня 2015 р. керівник Місіонерського відділу Кіровоградської єпархії протоієрей Андрій Шиманович, взяв участь в урочистому відкритті виставки художніх творів місцевих митців, котру було присвячено Дню художника, та котра триватиме до 21 жовтня у стінах Кіровоградського обласного художнього музею.
У своєму вітальному слові о. Андрій зазначив наступне: «Перші слова Святого Письма звучать наступним чином: «На початку створив Бог небо й землю» (Бут. 1:1). Цікаво, що у давньогрецькому перекладі цього відомого біблійного тексту перекладач використав доволі нетипове дієслово – «іпоесон», особлива цікавість котрого полягає у тому, що воно зазвичай використовується у давньогрецькій мові саме для зображення поетичної творчості. Тобто у давньогрецькому перекладі Книги Буття Бог зображується перед нашою уявою як великий Поет, Художник та Митець, Котрий не механічно та автоматично, а творчо та художньо дає життя оточуючому нас світу та вінцю творіння – людині. Саме тому в усі часи люди були абсолютно переконаними у надзвичайній взаємній наближеності культурної та духовної сфер людського життя.
Як відомо, людина була створена за образом та подобою Божою (див. Бут. 1:26). Але що ж це значить? Невже в Бога є притаманні людям частини тіла? Невже Всевишній має ті самі органи чуття? Невже Він підвладний людським настроям та емоціям?
Зовсім ні. Бог є розумною Особистістю і Він створив людину також розумною істотою. Бог має вільну волю так само як і створена Ним людина має змогу вчиняти вільний та нічим не обумовлений вибір чи то на користь добра, чи то у бік зла. І нарешті – і це головне! – Бог є Творцем неба і землі, і Він, у більшій чи меншій мірі, вклав прагнення до творчості та до оздоблення оточуючого нас світу у душу кожного з нас. І тому ми маємо всі підстави вважати, що ті люди, ті митці, котрі обрали стежиною свого життя саме художню сферу (живопис, музика, поезія, архітектура тощо), як ніхто інший є носіями Божого образу у своїй душі.
І тому у цей святковий день ми маємо низько вклонитись усім присутнім у цій залі митцям та художникам за те, що вони розпізнали у собі цю велику іскру Божу, що вони не зарили в землю, а примножили свій Богом даний талант, а також за те, що своїми прекрасними витворами мистецтва вони збагачують та надзвичайно прикрашають наше із вами життя».
Основою експозиції стали твори художників – членів Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України. Центральне місце в цій експозиції за традицією зайняли твори членів родини Надєждіних, що відповідають творчим пошукам у сучасному українському образотворчому мистецтві.
На виставці представлені також твори відомих майстрів портрету, пейзажу та натюрморту – Анатолія Янєва, Фелікса Полонського, Сергія та Анатолія Шаповалових, Валерія Давидова, Віктора Перепічая, Юрія Вінтенка, Олександра Демиденка, що репрезентують реалістичний напрямок в образотворчому мистецтві Кіровоградщини.