Актуально


 

Запрошуємо прийняти участь в естафеті добра і милосердя «Дарувати радість – просто!» (АНОНС)

 


Положення конкурсу творчих робіт для дітей та молоді «Сяйво Христового Воскресіння»

 


 Запрошуємо дітей та молодь з інвалідністю до участі у творчому конкурсі «Краса Божого світу очима особливих дітей» (анонс)

 


 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 41-й від 21.04.19.

 

Тема: Надрядкові знаки "ісо", "апостроф", "краткая", "кендема", "кавика"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации


  Священник Андрей Афанасенко
СВЕ
ТЛОЕ ХРИСТОВО ВОСКРЕСЕНИЕ

Свящ. Александр Кузовский
Пасхальные яйца Фаберже

 

 Протд. Роман Мельник
Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового
 

Свящ. Максим Бойчура
Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости23.09.2015  Паломництво до Почаєва або як ми побували в духовному оазисі (+ ВІДЕО)

По благословенню Високопреосвященнішого архієпископа Іоасафа з 11 по 13 вересня прихожани Свято-Успенського храму м. Кіровограда відвідали святині Західної України.
Паломництво відбулося у традиції  древніх християнських пілігримів: поїздка мала богослужбовий характер та організовувалася навколо Святого Причастя. Три дні подорожі -  це незабутні дні молитовного звернення до Бога, причасності до Євхаристії, естетичного задоволення від неймовірної краси храмів та неперевершених пейзажів природи.
Найперше, віряни відвідали Свято-Богоявленський Кременецький жіночий монастир. Благоустрій на території древньої обителі, задушевна молитва та спів монастирського хору,  доброзичливість сестер, по запрошенню яких  ми потрапили на трапезу, є яскравим свідченням стовідсоткової відданості насельниць для служіння Богу та ближнім.
Наступним духовним оазисом, у прямому і переносному змісті, став для нас скит святої праведної Анни у с. Онишківці, Рівненської єпархії. Цілюще джерело, велика  озеленена територія, господарська частина, комплекс для літніх дитячих таборів та конференцій, величний храм складають враження  надлюдської турботи  для забезпечення життєдіяльності монастиря. Дійсно, у обителі знаходиться не так і багато насельниць, приблизно 25, які дуже тяжко працюють  для утримання такої духовної та флористичної краси. Яскравим моментом перебування в Онишківцях стала участь у нічній Літургії, де кожен мав змогу приступити до таїнства Причастя. Незабутньо було у дві години ночі, після богослужіння, відвідати джерело. Шквал позитивних емоцій та чудових переживань переповнювали наші серця, коли цілюща та водночас холодна вода торкалася нашого єства.
Божа гора стала прикладом вічної людської пам’яті приходу «Святого Неба» на грішну землю. Місце, яке здавна було освячене молитвою монахів-анахоретів, явленням Божої Матері, оберігається та прикрашається  золотоверхими куполами  руками місцевих жителів, незалежно до влади, яка панувала на цих землях. Чи польські неправославні шляхтичі, чи безбожна комуністична влада, чи демократична неприхильність історичному Православ’ю  не могли стати перепоною на дорозі шанування древньої святині. Тисячі людей у різний час приходили для молитовного поклоніння Богу на цьому святому місці.
Далі ми відвідали Свято-Духівський  монастир-скит. Несподіваною та приємною стала зустріч з прихожанами на настоятелем Свято-Миколаївського храму с. Хащувате, Кіровоградської єпархії,  прот. Олександром Бадіоном. Святині монастиря: вериги преп. Микити Стовпника, камінь-ікона, на якому молився преп. Серафим Саровський, мощі багатьох преподобних святих  дають можливість ще раз глянути на чернече життя в перспективі подвигу та обожнення.
Апофеозом  паломництва стало перебування  у Свято-Успенській Почаївській Лаврі. Всенощне бдіння та Божественна літургія Воскресного дня, звершені в Свято-Успенському соборі, вразили своїм торжественним   співом  та неймовірною гармонією богослужіння та склали враження перебування молільників «на небі». Святині Лаври: Пачаївська ікона Божої Матері, камінь з відбитком стопи Пресвятої Богородиці, мощі преп. Іова та преп. Амфілохія  стали для нас ще одним свідченням невимовної Божої любові до свого творіння, опіки Богородиці та високого покликання людини.
Найголовніше, що за три дні паломництва кіровоградці сподобилися 3 рази приступи до Святої Чаші. Будемо надіятися що дана поїздка стане справжнім «євхаристичним» поштовхом на шляху духовного розвитку пілігримів та сприятиме задуму Творця про Своє найцінніше творіння - обожнення людини.

Ключар Свято-Успенського храму м. Кіровограда прот. Сергій Новак