Актуально


Обласний конкурс для дітей та молоді міста Кропивницького та Кіровоградщини «Давай дружити!» (АНОНС)


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 Хрещення Господнє: істина і міфи

Прот. Іоанн Шемедюк

Хрещення Господнє: істина і міфи 

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости13.09.2015  В Неделю 15-ю по Пятидесятнице архиепископ Кировоградский и Новомиргородский Иоасаф совершил Чин освящения храма в с. Песчаный Брод

13 сентября 2015 г., в Неделю 15-ю по Пятидесятнице, Высокопреосвященнейший Иоасаф архиепископ Кировоградский и Новомиргородский совершил Чин освящения храма в с. Песчаный Брод Добровеличковского р-на Кировоградской области. После освящения в новом Свято-Николаевском храме архипастырь возглавил первую Божественную литургию. Правящему архиерею сослужили секретарь Кировоградской епархии прот. Роман Кондратюк, благочинный Добровеличковского округа прот. Димитрий Негреско, настоятель новоосвященного храма священник Александр Каминский, духовенство Добровеличковского благочиния и священнослужители Кафедрального собора Рождества Пресвятой Богородицы г. Кировограда.
По завершении Литургии Владика Иоасаф обратился к верующим с архипастырским словом. В проповеди он отметил важность храма в жизни каждого верующего человека. «Сегодня мы, дорогие братья и сестры, видим красивый, новый, чистый, украшений храм. Но красота и слава храма Божьего заключается не столько в его внешнем благолепии, сколько во внутренней красоте – Божественной благодати, которую Господь сообщает в день освящения храма. Отныне это место – Дом Божий; место, где по милости Божией будет совершаться православное богослужение; место, которое будет освящать всех тех, кто сюда будет приходить в смирении, раскаянии и с глубокой надеждой на милость Божию. Для селения, в котором проживают православные христиане, храм является и радостью, и утешением, и благословением. И сегодня для вашего селения особый день – день освящения храма, который, как учит Святая Церковь, есть небо на земле. И мы должны стараться, переступая порог святого храма, оставить всё земное и с искренней молитвою обратится к Богу, и тогда Господь помилует нас, наставит на истину, дарует здоровье и благоденствие на земле, поможет воспитывать детей, даст мудрость и силу каждому заниматься своими обязанностями и в конце концов доведет до тихой пристани Небесного Царствия». Правящий архиерей также сердечно  поздравил настоятеля и прихожан с их особым праздником.
В окончание, в знак благословения, Владыка раздал всем присутствующим иконки Пресвятой Богородицы «Елисаветградская». Многочисленные верующие поблагодарили архипастыря за его визит и в знак благодарности сельский хор пропел ряд духовных песнопений.