Актуально


 

Запрошуємо прийняти участь в естафеті добра і милосердя «Дарувати радість – просто!» (АНОНС)

 


Положення конкурсу творчих робіт для дітей та молоді «Сяйво Христового Воскресіння»

 


 Запрошуємо дітей та молодь з інвалідністю до участі у творчому конкурсі «Краса Божого світу очима особливих дітей» (анонс)

 


 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 41-й від 21.04.19.

 

Тема: Надрядкові знаки "ісо", "апостроф", "краткая", "кендема", "кавика"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации


  Священник Андрей Афанасенко
СВЕ
ТЛОЕ ХРИСТОВО ВОСКРЕСЕНИЕ

Свящ. Александр Кузовский
Пасхальные яйца Фаберже

 

 Протд. Роман Мельник
Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового
 

Свящ. Максим Бойчура
Как проверить веруем ли мы в Воскресение Христа?

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости03.09.2015  Божественна літургія та благодійний захід «Готуємось до школи» для діток з особливими потребами та їх батьків

30 серпня в Свято-Успенському храмі м. Кіровограда для діток з особливими потребами відбулася Божественна літургія та благодійний захід «Готуємось до школи». До храму були запрошені діти та батьки з ГО «Серце матері» та «Кіровоградського обласного об’єднання батьків дітей з особливими потребами». Цей воскресний день для діток та батьків розпочався з Богослужіння, під час якого кожен зміг приступити до Таїнств Сповіді та Причастя. Після Божественної літургії був відслужений молебень перед початком нового навчального року. Кожна дитинка отримала у благословення іконку Іісуса Христа та була окроплена святою водою. Приємно і радісно було бачити, як новими прихожанами поповнюється община храму. Господь усіх кличе до Себе і ми повинні почути у собі цей голос Божий і прийти до Спасителя. Господь у Своєму Домі збирає усіх людей: різних за соціальним станом, характерами, віком, а також різних за фізіологічними можливостями. Бог любить усіх однаково і бажає, щоб всі завжди перебували з Ним у радості та блаженстві. І було помітно, що саме до цього і прагнуть дітки та батьки, що прийшли до храму. Вкінці богослужіння до присутніх звернувся ключар Свято-Успенського храму прот. Сергій Новак: «Дякуємо вам, що ви сьогодні зібралися з нами. Дуже приємно, коли наша дружба єднає нас не лише під час літнього табору та інших заходів, а й навколо Христа, Євхаристійної Чаші. Тому будемо сподіватися, що з Божою допомогою ви зможете частіше прибувати до нашого храму для спільної молитви та Причастя». Священик Іоанн Шемедюк зауважив: «Будемо сподіватися, що державні органи та перевізники маршрутних автобусів підтримають діток та батьків з особливими потребами і ми зможемо збиратися у храмі двічі у місяць для молитви та занять у недільній школі».
Після Богослужіння та молитви перед початком навчання, учасники молодіжного волонтерського руху «Покров» підготували благодійний захід «Готуємось до школи». Спочатку на гостей чекав солодкий стіл, після чого дітей розважав запальний клоун, котрий подарував дітям багато емоцій, радості та сміху. Також були проведені різноманітні майстер-класи, пов’язані з шкільною тематикою: листівки, картинки, ляльки-мотанки, пенали для канцтоварів, закладки, ангелочки та ін. Дітвора могла взяти участь у конкурсах. Набравши більше балів в  іграх «Дартс», «Баскетбол» та «Влучний кидок» дитина могла виграти приз. На завершення всі зробили спільне фото та обмінялися один з одним подарунками.